Ana Sayfa Blog Bodo şaşırtır seni

Bodo şaşırtır seni

185
0
bodo

Sürpriz, beklenmedik mutluluklar, mutluluğun doğurduğu şaşkınlıklardır öyle değil mi? Hepimiz özel zamanlarda sevdiklerimizi güzel sürprizlerle şaşırtmayı severiz. Sürprizi yaptığınız kişi mutlu olur elbette ancak sizin ona kattığınız mutluluğun hazzı tarif edilemez. Hediyeyi almaktan çok vermek çok daha mutlu hissettirir çoğu zaman. Mutlu etmek, güzellik yapmak, sevindirmek insanın doğasında vardır. Bir de edinilen yepyeni deneyimler. Yeni bir yemek tatmak, yeni bir eve taşınmak, yeni bir aktivite yapmak, yeni duygular yaşamak ve yeni yerler keşfetmek, bunlar bizler için en heyecan verici şeylerdir. Yoğun ve monoton zamanların en çekilir yanı ara sıra kendimize ve sevdiklerimize vakit ayırdığımız özel zamanlardır. Doğum günleri, Yılbaşları, yıldönümleri, Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, Bayramlar, mezuniyetler, özel kutlamalar bunların hepsi mutluluk ve heyecan yaşamak, hayatın bizi şaşırtmasına izin vermek için iple çektiğimiz günler olur. Bu günleri güzel kılan da elbette sevdiklerimizle birbirimize sunduğumuz hediyelerdir. Peki tüm bunları düşündüğümüzde günümüzü özelleştiren hediyelerin tüm bu duyguları yaşatabilmesi sizce de güzel olmaz mıydı? Cevabınız ‘’Elbette!’’ ise Bodo ile tanışın. Bodo.com o sabırsızlıkla gelmesini beklediğiniz tüm özel günleriniz için birbirinden sıradışı sürprizleri ile sizleri şaşırtmaya hazır, bodo şaşırtır seni!

Sıradışı sürpriz deneyimler

Her yıl farklı bir versiyonunu aldığınız özel gün hediyeliklerini unutun! Kendinizi Bodo’nun sıradışı hediye dünyasına bırakın. Deneyimi hediye etmek farklı yollarla da mümkün elbette ancak ‘’Sana doğum gününde masaj hediye ediyorum’’ demek yerine bu masaj hediyesini özel tasarım bir Bodo kutusu içerisinde hediye kartı şeklinde tebrik metninizle çok daha şık ve uygun bir şekilde hediye edebilirsiniz. Üstelik içerdiği onlarca seçenek ile almak istediğiniz deneyim hediyeleri farklı adreslerde tek tek araştırarak bulmak yerine, tek bir platform üzerinden detaylı anlatımı, videoları ve koşullarıyla inceleyebilirsiniz. Bodo ile herşey çok daha kolay ve eğlenceli! Babanıza, Babalar Gününde belkide ihtiyaç bile duymadığı klasik bir gömlek almak yerine ‘’Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’ hediye edebilirsiniz. Çok daha eğlenceli ve sıradışı bir sürpriz. Kız arkadaşınıza nişan hediyesi olarak, arkadaş grubunuzla birlikte eğlencenin dibine vurabileceğiniz bir, ‘’Kadınlar için Hamam Günü’’ hediye etmek yerine, neden illa bir eşya hediye edesiniz ki? Hayatınızı yepyeni deneyimlerle doldurarak, yaşamınıza canlılık, ruhunuza zenginlik ve bakış açınıza genişlik kazandırın.

 

Deneyim hediye fikirleri

Sevdiklerinizle geçirmeyi beklediğiniz özel günlerinizi bodo ile planlayın. Erkek arkadaşınızın doğum gününde hediye olarak verebileceğiniz, erkek arkadaş grubu ile eğlenip, dinlenebileceğiniz muhteşem bir deneyim, ‘’Özel Yelkenli Yat Gezisi’’. Eşinize bu yılbaşında unutamayacağı bir mail gönderin! özel bodo e- sertifikası ile sunabileceğiniz ‘’İki Kişilik Hafta Sonu SPA Tatili’’. Muhteşem bir otelde gerçekleşecek bu eşsiz tatil hediyesine hangi kadın hayran kalmaz ki? Erkek kardeşinize, hem her bütçeye uyabilecek hem de heyecan ve eğlence dolu bir deneyim hediye edin, ‘’İki Kişilik Karting’’. Bodo ile anı yaşayın! https://bodo.com/tr/ 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz