Ana sayfa Moda DERMACEUTIC’DEN YENİ ÜRÜN Ultra KONSANTRE % 30 Vitamin C Serum...

DERMACEUTIC’DEN YENİ ÜRÜN Ultra KONSANTRE % 30 Vitamin C Serum DERMACEUTIC TRI VITA C30

516
0

Dermokozmetik grubu öncü markalarından Fransız Dermaceutic Laboratuvarları’nın geliştirdiği, Türkiye distribütörü Seltek Estetik A.Ş. aracılığıyla eczanelerde satışa sunulan Dermaceutic yeni ürünü Tri Vita C30 ile C Vitamininin eşsiz gücünü  sunuyor.

Dermaceutic Tri Vita C30

Dermaceutic Tri Vita C30, C Vitamininin 3 eşsiz ve yenilikçi formu ile derinin en derin katmanlarına kadar ulaşıyor ve zaman içerisinde antioksidan faydalarını açığa çıkartıyor. Derinin farklı katmanlarından dermis içerisine doğru oksidatif stres ile oluşan hasara karşı koruyor ve onarıyor. % 30 konsantrasyonda C vitamini 3 formları optimum konsantrasyonda daha parlak daha sağlıklı ve daha genç görünümlü bir cilt için yardımcı oluyor.

DERMACEUTIC TRI VITA C30 387 TL 2

Dermaceutic Tri Vita C30’un içeriğinde tam emilim için optimal miktarda bulunan L-askorbik asit; oksidasyonu tolere ediyor. Güçlü ürün etkinliği için önerilen dozdaki Askorbil silanol’ün anti-aging özelliği ile C vitamini etkinliğini artırıyor. Dermis içinde fibroblastların büyümesini destekleyen Askorbil ester ile günlük uygulama ve  hücre uyarılması için ideal bir zemin hazırlıyor. Foto koruma sağlayarak UV ışınlarına maruz kalma nedeni ile uyarılan oksidatif stres ile mücadele ediyor. Kolajen aktivitesini harekete geçirerek, kolajen sentezini hızlandırmaya ve cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı. Depigmentasyon özelliği sayesinde melanin sentezini sınırlarken, cildin homojenliğini sağlarken, Anti-inflamatuar etkisiyle UV ışınlarına maruz kalma sonucu ya da herhangi bir işlem sonrasındaki oluşan enflamasyonu azaltıyor.

 

Paraben ve koku verici maddeler içermeyen Dermaceutic Tri Vita C30, cilt hassasiyetine göre her sabah ve/veya akşam temiz cilde uygulanıyor.

 

Dermaceutic Tri Vita C30, 30 ml. Satış Fiyatı : 387 TL

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here