Ana Sayfa Moda ATELIER SWAROVSKI, KARLIE KLOSS, NAOMIE HARRIS VE MAYE MUSK’IN YER ALDIĞI 10....

ATELIER SWAROVSKI, KARLIE KLOSS, NAOMIE HARRIS VE MAYE MUSK’IN YER ALDIĞI 10. YIL DÖNÜMÜ KAMPANYASI

1004
0

Atelier Swarovski, Marka Elçisi Karlie Kloss, ve Marka Arkadaşları Naomie Harris ve Maye Musk’ın yer aldığı 10. yıl dönümü kampanyasında kadınları güçlendirmek konusunda bir ışık gibi parlayarak ilham veren mücevher koleksiyonlarıyla onuncu yılını kutluyor.

The Atelier Swarovski 10. yıl dönümü kampanyası markanın değerlerini kucaklayan güçlü, ilham kaynağı kadınları vurgulayan film ve fotoğrafları içeriyor. Kampanya Atelier Swarovski kadınları hassasça kaynaklandırılan ve işlenen güzel ürünlerle güçlendiren ve süsleyen on yılını kutluyor.

AS by Jason Wu, Mosaic, Neck Piece, 1

Filmlerde Marka Elçisi Karlie Kloss ve Marka Arkadaşları Naomie Harris ve Maye Musk‘ın diğer kadınlarda ve kendilerinde güç ve ilhamı bulma üzerine konuşmaları yer alıyor. Kloss’un modellik kariyeri boyunca süren teknolojiye olan ilgisi, ona genç kadınları güçlendirecek bir misyona sahip yaz dönemi bilgisayar kursu ve burs programı olan Kode With Klossy’yi kurması için ilham verdi. Harris, kadınları yenilikçi imajlarla portrelemeye yardımcı rollerde oynama arzusuyla biliniyor. Silikon Vadisi annesi CEO’su Elon Musk’ın annesi olan iki yüksek lisans derecesine sahip tanınmış diyetisyen Musk, aynı zamanda 50 yıldır başarılı bir model.

AS by Christopher Kane, Skinny Double Bolster Bracelet, Crystal

Kampanya stilini Edward Enninful ve fotoğrafçılığını Barnaby Roper, saç Malcolm Edwards ve makyajı Diane Kendall üstlenmiştir. Yıldızlar Jason Wu Mosaic Koleksiyonu, the Fredrikson Stallard Armory Koleksiyonu ve şirket içi Moselle Koleksiyonundan parçaların yanı sıra kırmızı halı özel Atelier Swarovski Fine Jewelry Koleksiyonundan parçalar takacaktır.

AS by Paul Andrew, Chandelier, Drop Pierced Earrings, Golden Shadow, 1

The fine jewelry koleksiyonu, zümrüt ve kristali icat eden Swarovski Created Diamonds’ı kombine eden bir seriyle bilinçli lüksü teşvik etmeye yönelik markaları barındırıyor. Swarovski Created Diamonds laboratuvar yapımıdır ve madenden çıkarılan elmaslarla aynı istisnai kaliteye ve kimyasal kompozisyona sahiptir, fakat doğal dünyaya etkisinin çok daha az olduğu genel olarak kabul edilir.

AS Core Collection, Kalix, Silk, Spiral Cuff, Angle 1, HR

The Atelier Swarovski Eylül 2017’de global olarak üst düzey medyada 10. yıl dönümünü lanse edecektir.

Atelier Swarovski Hakkında

  • Atelier Swarovski, Swarovski kristalinin üstün ifadesi olan modern takı, aksesuar ve ev dekor eşyaları sunmaktadır.
  • Yaratıcılığın sınırlarını zorlayan dünya çapında moda, takı, mimari ve tasarım konusunda en iyi yeteneklerle iş birliği yapmaktadır.
  • Atelier Swarovski 2007 yılında yaratıcılık ve zanaatkarlığın vitrini ve modern ve kristal yeniliklerin sanatı olarak Nadja Swarovski tarafından kuruldu.
  • Geçtiğimiz on yıl boyunca Atelier Swarovski Jean Paul Gaultier, Viktor&Rolf, Christopher Kane, Maison Margiela, Zaha Hadid ve Mary Katrantzou dahil olmak üzere önde gelen tasarımcılarla işbirliği yaparak 70’ten fazla ilham kaynağı takı ve aksesuar koleksiyonu ortaya koymuştur.

 

Swarovski ve kadının güçlendirilmesi hakkında

  • Swarovski’nin kurucusu, Daniel Swarovski tüm kadınlara ışığı yansıtan ve kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan mücevherler takma hissini yaşama fırsatı vermek istemiştir. Bugün Swarovski’nin misyonu hala aynıdır.
  • Genellikle kadın tüketici ve iş gücüne sahip bir marka olarak Swarovski, ürünlerimizi üretenden ürünlerimizi takanlara kadar tüm kadınları güçlendirmek için çalışmıştır.
  • Swarovski’de biz, kadınların potansiyellerini teşvik etmek ve artırmanın yalnızca iş dünyası için değil aynı zamanda toplum üzerinde de olumlu bir etkiye sahip olduğuna inanıyoruz.
  • 2015 yılında, Atelier Swarovski BM Kadınlar Güvenli Şehirler Global Girişimine destek amacıyla BM Kadınlar hayır kuruluşu bileziğini lanse etmiştir ve satışın tavsiye edilen perakende fiyatının %30’u programa bağışlanmıştır.
  • Swarovski, kadını iş yeri, piyasa dünyası ve toplumda güçlendirme konusunda rehberlik sunan iş ilkeleri bütünü olan Birleşmiş Milletler Kadınları Güçlendirme İlkelerinin bir imza sahibidir.
  • Swarovski, BM Kadınların cinsiyet eşitliği konusundaki çalışmalarını destekleyen BM Kadınlar Birleşik Krallık Ulusal Komite Kuruluşu Danışma Grubunun bir parçasıdır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz