Ana Sayfa Güzellik Botoks Etkili Kremler

Botoks Etkili Kremler

2133
0

Bütün bayanların ortak sorunu yüzlerinde oluşan kırışıklıklardır ve bunlardan kurtulmak için de her yolu denerler. Yüzde kırışıklık oluşmasının başlıca nedenleri arasında stresli bir yaşam, kozmetik ürünlerin yanlış kullanımı, aşırı sigara ve alkol kullanımı gibi cildin yıpranmasına neden olan etkenler sayılabilir. Bunlara ek olarak sürekli ve ağır makyaj yapılması da cildin havasız kalmasına neden olacağı için cildin canlılığını kaybetmesine ve sarkmasına neden olan en büyük etkendir. Yüzdeki kırışıklıklardan kurtulmak için birçok yol vardır. Bunlardan birisi de yüzden botoks uygulaması yapılmış gibi gergin ve pürüzsüz bir yüzey oluşmasını sağlayan kremlerdir. Botoks uygulaması cildin pürüzsüz olmasını sağlayan ve aynı zamanda da daha genç bir görünüm elde etmeye yardımcı olan bir uygulamadır. Ancak bu uygulama biraz pahalı olduğu için botoks etkisi gösteren kremler son zamanda giderek yaygınlaşmıştır. Bu tür kremler cildin daha gergin olmasını sağlayarak tıpkı botoks uygulamasında olduğu gibi cildin sarkan bölgesinin toplanmasına yardımcı olmaktadırlar.

Botoks etkisi gösteren kremlerin içerisinde en çok tercih edilenleri DDF wrinkle relax kırışıklık giderici krem ve L’Oreal Dermo-Expertise Decontract’ Rides ürünleridir.

DDF wrinkle relax kırışıklık giderici krem son zamanlarda kullanımı giderek artan bir üründür. Bundaki en büyük neden doğal yollardan üretilmiş olmasıdır. Ayrıca cilt sağlığı için önemli birçok aminoasit, Shea bitkisi, magnezyum ve hyalüronat gibi maddeleri de içeriğinde bulundurmaktadır. DDF wrinkle relax kırışıklık giderici krem cilde uygulandığında elastin üretimine yardımcı olduğu için devamlı mimiklere maruz kalan yüz bölgesinde oluşan sarkmaları ve buna bağlı olarak da kırışıklıkları önlemektedir. Bu ürünü cildinize uygularken hafif masajlarla cildinize güzelce yedirerek daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Göz çevresi ve alın bölgesi üzerinde de oldukça etkili olan ürünü gün içerisinde ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanabilirsiniz.

Botoks etkisini yüzünde daha uygun fiyatlarla yaşamak isteyenlerin tercih ettiği bir diğer krem markası da L’Oreal Dermo-Expertise Decontract’ Rides marka cilt bakım kremidir. Neredeyse tüm dünyada yaygın bir kozmetik markası olan L’Oreal firmasına ait arge bölümünde uzun uğraşlar sonucunda ortaya çıkarılan L’Oreal Dermo-Expertise Decontract’ Rides ürünü içeriğinde magnezyum, çeşitli aminoasitler ve cildin beslenmesinde önemli rolü olan birçok faydalı madde bulundurmaktadır. Ürünün içeriğine genel olarak bakıldığında en önemli bileşeni Boswelox adında bir maddedir diyebiliriz. Çünkü bu madde sayesinde ciltte kırışıklık oluşumları en aza indirilebilmekte hatta tamamen önlenebilmektedir.

Sizin için incelediğimiz bu iki ürünü daha pürüzsüz ve genç bir cilde kavuşmak için tercih edebilirsiniz. Tabi ki ürünler her ne kadar etkili olsa da kullanmadan önce içeriğinde sizin cildinize uygun olmayan bir madde olup olmadığını incelemenizde fayda var. Bunun haricinde her iki kremde ülkemizde ve dünyada kırışıklıkların önlenmesi konusunda en çok tercih edilen ve cilt üzerinde adeta botoks etkisi gösteren oldukça kaliteli iki üründür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz