Ana Sayfa Moda Balat Koltuk Takımı ile evinizdeki keyif, hiçbir yerde yok!

Balat Koltuk Takımı ile evinizdeki keyif, hiçbir yerde yok!

7253
0
weltew home - balat- koltuk (14)

Evinizdeki eşyalar güzel görünmenin yanı sıra, kişiliğinizi de yansıtmalı…
İçinde bolca kişisellik ve orijinallik barındıran evler, duygulara da doğrudan hitap ediyor. Güçlü kontrast sağlayan renk, doku ve detaylara hayatınızın her alanında yer açabilirsiniz.
Weltew Home’da bu bakış açısıyla Balat Koltuk Takımı Koleksiyonu’nu kendine has dokunuşlarla yorumluyor.

weltew home - balat- koltuk (13)

Yeni nesil bakış açısıyla klasiği harmanladığı Balat Koltuk Takımı ile Weltew Home, 2018’in sofistike renklerini koleksiyonuna taşıyor. İki farklı renk seçeneği sunulan Balat Koltuk Takımı’nda, grinin ve pastel tonların yarattığı huzur ile modern, çarpıcı ve aynı zamanda şık bir görünüm sergiliyor.

weltew home - balat- koltuk (3)

Geniş mekânlara yaratıcı çözümler

Ahşap, bugün neredeyse her salonun olmazsa olmaz malzemelerinin başında geliyor. Kapitone kaplaması ve ahşap ayaklarıyla oldukça estetik bir görünüm sergileyen Balat üçlü koltuk, aynı zamanda tek kişilik yatak olma özelliğine sahip bulunuyor. Silinebilir kumaş özelliği ile lekelere meydan okuyan kumaşı da kullanıcılarına ekstra konforlu bir deneyim sunuyor.

weltew home - balat- koltuk (11)

Weltew Home’un Balat Koltuk Takımı’nda yer alan tekli berjerin yuvarlatılmış hatları da salonunuzda sıcak bir görünüm yansıtıyor. 2018 yılı tasarımları arasında sıkça göreceğimiz bu ikiliye evlerinizde şimdiden yer açabilirsiniz.

weltew home - balat- koltuk (10)

Weltew Home ile evde keyif zamanı

Modellerine coşkulu aurasını yayma gücüne sahip tasarımlarıyla Weltew Home, dünyanın farklı köşelerindeki insanları aynı şekilde heyecanlandıran renkleriyle birlikte evlerinize misafir olmaya devam ediyor.

weltew home - balat- koltuk (2)

Evinizdeki keyfin hiçbir yerde olmadığını hissederken, Balat Koltuk Takımı ile sizde oturduğunuz yerden kalkmak istemeyeceksiniz.

weltew home - balat- koltuk (7)

Yurt içi ve yurt dışında 600’ün üzerinde satış noktasında müşterilerine ulaşan Weltew Home,  yenilenen kimliği, güvendiğiniz kalitesi ve devam eden 2017 fiyatları ile kullanıcılarını mağazalarına bekliyor.

Tekli Berjer

Ürün fiyatları:

Takım ( 3 + 3 + 1 ) şeklinde: 7.273,00 TL

Takım (3 + 3 + 1 + 1) şeklinde: 8.818,00 TL

Tekli Berjer: 1.546,00 TL

Üçlü Koltuk: 2.864,00 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz