Ana Sayfa Kültür/Sanat BAHAR KERİMOĞLU’NUN OYUNCULUK ATÖLYESİ TOY İSTANBUL’DA BAŞLIYOR!

BAHAR KERİMOĞLU’NUN OYUNCULUK ATÖLYESİ TOY İSTANBUL’DA BAŞLIYOR!

1822
0
Bahar Kerimoglu ile Hissediyorum Oyleyse Varim Atolye Afis

New York Actors Studio Drama Okulu mezunu başarılı oyuncu, yönetmen ve eğitmen Bahar Kerimoğlu’nun düzenlediği “Hissediyorum Öyleyse Varım” başlıklı oyunculuk atölyesi 10 Ekim Salı günü TOY İstanbul’da başlıyor! Oyuncu olmak isteyen-istemeyen herkese açık olan atölye için kayıtlar devam ediyor.

 Bahar Kerimoglu

2002’de New York Actors Studio Drama Okulu’ndan master derecesiyle mezun olan Bahar Kerimoğlu; Elizabeth Kemp, Susan Aston, Anne Bogart ve Siti Company ile çeşitli atölyelere katıldı. OffBroadway’de oyunlarda da rol alan Kerimoğlu, Türkiye’de çeşitli dizi ve filmlerde oyunculuk ve oyuncu koçluğu yapmasının yanı sıra, 2011 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu’nda yönettiği “Bekleyiş” adlı oyunla Eleştirmenler Birliği Genç Yetenek Ödülü’nü kazandı. TOY İstanbul’un ilk oyunu “Kaplan Sarılması”nın yönetmenliğini de üstlenen başarılı oyuncu, yönetmen ve eğitmen Bahar Kerimoğlu, öte yandan atölye çalışmalarına da devam ediyor.

 

Bahar Kerimoğlu’nun bu yıl TOY İstanbul’da gerçekleştireceği ve 4 kurdan oluşan oyunculuk atölyelerinin ilki olan “Hissediyorum Öyleyse Varım”, 10 Ekim 2017, Salı günü başlayacak. Oyuncu olmak isteyen-istemeyen herkese açık olan atölyede farkındalık, duyarlılık ve empati üzerine çalışmalar yapılacak. 8 hafta boyunca her Salı akşamı 19:0023:00 saatleri arasında gerçekleşecek atölyede Kerimoğlu; katılımcıları bir yandan duygularını keşfetmeye ve her bir bireyin hem ne kadar özel hem de ne kadar ‘aynı’ olduğuna tanık olmaya davet ediyor. Bahar Kerimoğlu, “Hissediyorum Öyleyse Varım” başlıklı atölyeyi “Bugüne kadar tanımlayamadığımız, tanımlamaktan kaçındığımız, adını koyamadığımız hisleri farketme, yüzleşme, itiraf etme ve kabullenme süreci” olarak nitelendiriyor.

 

Kontenjanın sınırlı olduğu atölyeye katılmak için, toyistanbul.com/atolyeler-basvuru adresinden ön kayıt formunun doldurulması gerekmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz