Ana Sayfa Moda Air Wick’ten Türkiye’de Bir İlk; Elektrikli Oda Kokusu

Air Wick’ten Türkiye’de Bir İlk; Elektrikli Oda Kokusu

113
0

Air Wick tüketicilerine yeni kategorilerde ürünler sunmaya devam ediyor. Türkiye’de bir ilk olan elektrikli oda kokuları, doğadan aldığı ilhamla hazırlanan özel formülüyle evlerde 100 güne kadar ferahlık vadediyor.

Bugüne kadar birçok yeni teknolojiyi tüketicisiyle buluşturan Air Wick Türkiye’de bir ilke imza atıyor. “Evinizi Saran Kokular” sloganıyla piyasaya sunduğu yeni ürünü elektrikli oda kokusu tüketiciyle buluşuyor.

Air Wick’in duyuları harekete geçiren yeni ürünüyle 360 derece koku yayma teknolojisi sayesinde doğal yağ özlerini evin her köşesinde eşit derecede hissetmek mümkün. Pandemi sonrasında evlerinde daha uzun süre vakit geçiren tüketiciler, evlerini güzelleştirmek adına kalıcı kokuları daha çok tercih etmeye başladı. Tüketicinin beklentilerini karşılayan Air Wick’in yeni ürünü 100 güne kadar kalıcı ferahlık sağlıyor. Evlerinin düzenli olarak güzel kokmasını arzu edenler için geliştirilen Air Wick elektrikli oda kokusu, Lavanta, Temizliğin Esintisi, Bahar Çiçekleri olmak üzere 3 farklı koku seçeneği sunuyor. Air Wick’in yeni ürünü 10 Watt’lık bir ampulün 5’te 1’inden az elektrik harcayarak düşük enerji tüketimi sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz