Ana Sayfa Güzellik 3D Mask Burun Estetiği Teknolojisi

3D Mask Burun Estetiği Teknolojisi

1042
0

Tıp dilinde Rinoplasti adıyla bilinen burun estetiği 18 yaşının tamamlamış üst yaş sınırı bulunmadan kadın erkek hemen herkese yapılabiliyor. Ancak kişilerin en büyük kaygıları arasında yerini alan estetik ameliyat sonrası burnun nasıl görüneceği konusunda fikir sahibi olmamak veya beklentilerin ameliyat sonrası hüsranlar sonuçlanması 3D mask burun estetiği teknolojisi ile son buluyor.

Hem burun estetiği yaptırmaya karar veren kişi hem de plastik cerrah açısından büyük faydası bulunan 3D mask burun estetiği estetik ameliyat öncesi yeni tasarlanan burnun nasıl görüneceği hakkında öncesi ve sonrası olarak bilgisayar ortamlarında gerçeğe yakın net bilgiler verebilmektedir.

Burnun dış görünümünde sarkık, kaba, büyük veya önde duruşuna rahatsız olduğunuzda biçimsel bozuklukları burun estetiği ile düzelttirebileceğiniz estetik operasyonlarında burnunuzun nefes alma fonksiyonların yaşadığınız problemler için de tercih etmeniz mümkün. Kişiden kişiye değişen taleplere bağlı olarak yaptırmayı düşündüğünüz burun estetiği için konunun uzmanı ve 3D mask burun estetiği teknolojisinden faydalanana bir estetik cerrah ile iletişim kurabilirsiniz.

Burun estetiğine hazırlık ve planlama sürecinde hayal edilen sonuçların eksiksiz bir şekilde ortaya çıkması adına faydalanılan 3D mask burun estetiği 3 boyut teknolojisinin gerçeğe yakın değerlerini gözler önüne seriyor.

3D mask burun estetiği yönteminde kişinin 3 boyutlu farklı açılardan yüz görüntülerinin bilgisayar ekranlarına taşınması tasarlanacak yeni burnun en ince ayrıntısına kadar görüntülenmesine imkan tanıyor. Ayrıca 3 boyutlu yazıcılar sayesinde kişinin yüzlerinin birebir kopyalarının çıkartılabildiği yöntemde kişi yüz kopyaları ile eski ve yeni burnunun yüzündeki duruşunu gerçeğe yakın bir şekilde görebiliyor.

Kişilerin estetik burun ameliyatı sonrası yeni burunları ile ilgili detayları garantili şekilde görebileceği 3D mask burun estetiği yöntemiyle hazırlık ve planlama aşamasında kişi ve plastik cerrah arasında fikir alışverişi çok daha kolay ve pratik hale gelebiliyor. 3 boyutlu yazıcılarla kişi yüzünün çıkartılan profillerine kusursuz burnu tasarlayan plastik cerrah burunun etkili ve doğru bir şekilde doğal yapısından ödün vermeden özgün tasarımlar yaratmasına yardımcı olmaktadır.

Kişilerin ameliyat sonrasında sürprizlerle karşılaşmamaları ve sonuçları tamamen önceden görebilmeleri adına en çok tercih edilen 3D mask burun estetiği yöntemi hata payının sıfıra inmesi açısından kişi ve doktor arasında güven ilişkisini de tazelemektedir.

Burundaki şekil bozukluklarının belirlenmesi ve giderilmesi gereken problemlerin belirlenmesiyle 3D mask teknolojisi ile tasarlanan burnun planlama aşaması sonrası burun estetiği ameliyatı burun estetiği yaptırmaya karar veren kişi tarafından korkusuz bir hale geliyor ve tüm kaygılar ortadan kalkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz