Ana Sayfa Moda 2016 Erkek Parlak Renk Trendi

2016 Erkek Parlak Renk Trendi

970
0

Beylerin moda akımlarını yakından takip ettiği günümüzde modacıların alternatiflerle hazırladıkları koleksiyonlarda erkek parlak renk trendi yeni bir çağın başlangıcı olacaktır.

Erkek parlak renk trendi günümüz beylerinin geçtiğimiz yıllara göre daha farklı arayışlar içine girmesi ile modacılar tarafından kreasyonlarda yer alırken artık belirli renkler ve kalıplar içinde sıkışıp kalmayacaklardır. Kendi stilini oluşturabilen ve o stil içinde tasarlanan kıyafetlerle büyük bir özgüvene sahip olan beyler girdikleri her ortamda öne çıkmayı da başaracaklardır. Kabul etmeliyiz ki moda artık biz kadınların esareti altında değil ve erkeklerde kendilerine yakışan kıyafetleri giymekte son derece özgür davranıyorlar. Erkek giyim modasında pantolon modellerinin olmazsa olmaz detaylarından biri olan pilelerin bile pantolonlardan çıkarılması erkek trendleri için büyük bir değişim olarak gözlenmektedir.

Tasarımcıların moda akışına bıraktıkları oldukça modern günümüz erkeği yeniliklerle baştan yaratılırken beylerin giyim modası geleneksel kalıplarından çıkarak daha cesur bir yol izlemeye başladı. Erkek modasının artık tıpkı kadınlarda olduğu gibi yeniliklere açık olduğunu dile getiren modacılar sayesinde renkler ve kesimler yeniden şekillenmektedir.

2014 Yılı koleksiyonlarında erkek modasında renklerle beylere daha cesur olma şansı veren modacılar her yıl yenilikler yapacaklarının da sinyallerini bu şekilde vermektedirler. Cesur erkekler 2014 yılında oldukça renkli, desenli ve hatta canlı bir görünüme sahip olacaktır. Bu sezon erkekler göz alıcı renkleri sadece spor giyimde değil takım elbiselerde de tercih ederek farklı bir stil yaratma yolunda ilk adımı atacaklardır

Erkek parlak renkleri arasında parlak oranj, saks mavisi, yeşil, neon sarılar, kırmızı, parlak mercanlar en çok kullanılan renkler arasında yer alacaktır. Geçtiğimiz sezon geliyorum diyen parlak neon renkler erkek giyiminde bu kış itibari ile vitrinlerin baş köşesinde yerini alacaktır. İçinizi kaynatacak bu renklerde gömlekler, tişörtler hatta kendinize güveniyorsanız pantolonlar bile bulabileceğiniz bir sezona hazırlanan erkek modası daha çok uzay filmlerinde gördüğümüz metalik renkli kumaşlarla da podyumlardan sokaklara inmeye hazırlanmaktadır.

Erkek giyim trendleri arasında cesurca kullanan metalik renkler en parlak halleriyle 2014 yılında erkek modasında yer alacaktır. 2014 Kış sezonunda beylerin üzerinde görmeye başlayacağımız parlak renk trendi bayanların koleksiyonları ile yarışırcasına erkeklerin öne çıkmasını sağlayacaktır. Parlak renk trendini bayanlar dikkat çekmek için kullanırken beylerde bu modanın hayli iddialı şekilde yaşanacağı şimdiden belli oluyor.

Erkek metalik renk trendi bu yıl ağırlıklı olarak trençkotlarda karşımıza çıkarken ilerleye zamanlarda sanırım beylerin farklı parçalarında da kullanılacaktır. Koleksiyonlarda hayli fazla yer alan bu renk trendine erkeklerin tepkisini merak içinde beklemekle birlikte cesur ve modayı takip edecek erkek sayısını da bu şekilde öğreneceğimizi düşünüyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz