Ana Sayfa Güzellik ZİPPO İLE GELEN ALIŞILMIŞIN DIŞINDA KOKU TINILARI…

ZİPPO İLE GELEN ALIŞILMIŞIN DIŞINDA KOKU TINILARI…

6457
0

Sevgililer Gününde özgün duruşunu kokun ile tamamla!

 

Tüm dünyada bir çakmaktan daha fazlasını ifade eden Zippo’nun parfümleri de kendini ifade etmenin mükemmel bir aracı olarak eşsiz bir tarz sunuyor. Çakmaklarının yanı sıra giysileri, saatleri, gözlükleri ve aksesuarlarıyla da güç, bağımsızlık ve özgürlük değerlerini temsil eden Zippo kokusuyla da büyüleyici ve özgün…

THE ORIGINAL’in şişesi yoğun bir duman grisi renkte ve yazısı Zippo markasını tanımlayan kendine özgü kırmızı renge sahip olup kokusu erkeklere zamansız bir parfüm sunuyor. Zippo THE ORIGINAL’in kokusu Sicilya Bergamotu, ortada zengin bir Kaşmir Ağacı ve Endonezya Silhat yaprakları ile altta karabiberin kalıcılığının uyumlu bir birleşiminden oluşuyor.

Her durumda ne istediğini ve onu nasıl elde edeceğini bilen güçlü bir erkeği oluşturan koku, başkalarına uymayı istemeyen fakat kendince zarafeti yeniden yorumlamayı bilen isyankar, orijinal ve zamansız bir erkek yaratıyor.

Serinin yeni parfümü MYTHOS adından da anlaşabileceği gibi insan ve antik tanrıların gücü, deniz ve gökyüzü ile evrenler arasında bir çarpışmayı bünyesinde barındırıyor. Bu parfüm, erkek cinsel gücünü sınırsız güç ve kuvvetin tam bir sembolü olan denizin çağıldayan enerjisiyle karşılaşıp, onu hükmü altına aldığı bir kahramanlık hikayesini, bir efsaneyi dile getiriyor.

Erkek ve zamansız tanrısallık imgelerini mükemmel bir sentezle yansıtan MYTHOS, bergamot ve limonun baskın olduğu, engin denizleri akla getiren ozonik notaların tazelendirdiği bir turunçgil patlamasıyla açılan bir koku sunuyor. Çok kalıcı ve belirgin bir etki bırakan belirli bir karaktere sahip, odunsu ve misk kokulu bir parfüm olan MYTOS, cazibesinin farkında olan sağlam iradeli bir erkeğin zarif ve tensel erkekliğini ortaya çıkarıyor.

Sevgililer Gününe kokunla damga vurmak istiyorsan Zippo MYTHOS tam sana göre…

İz Kozmetik güvencesiyle satışa sunulan Zippo’nun fiyatları 200 TL.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz