Ana sayfa Moda Zarif ve Şık: Meghan Markle Stili

Zarif ve Şık: Meghan Markle Stili

973
0
meghan markle

Şu sıralar moda dünyasının yakından takip ettiği bir isim var. O ne giyse saatler içerisinde tükeniyor, ne taksa trend oluyor. Öyleyse tanıştıralım Prens Harry’nin müstakbel eşi, moda dünyasının yeni gözdesi Meghan Markle!

İşte size Meghan Markle dediğinizde akla ilk gelen ve onunla ikonikleşen o parçalar…

Meghan Markle Stili

Palto

Meghan Markle stilini kısaca tanımlamak gerekirse onun stili aslında tam bir ‘çabasız şıklık’. Ne giyerse giysin her daim zarif ve şık parçalar seçmeye özen gösteren Prens Harry’nin müstakbel eşini en iyi tanımlayan parça ne deseniz hiç şüphesiz palto deriz. Hatta size nişan duyurusunu yaptıkları törende Meghan Markle’ın giydiği beyaz palto sadece 20 dakika içinde tükendi desek?

meghan markle meghan markle

Çanta

Elbet ki şıklık ve zarafet diyorsak çanta konusuna ayrı bir parantez açmamız lazım. Meghan Markle, stilinde önemli parçalardan birisi olan çanta seçimlerinde genelde çapraz askılı ve küçük çantalar tercih etmeye özen gösteriyor.

meghan markle

Kalem etek

Meghan Markle stilini tamamlayan şık ve oldukça zarif bir parça: kalem etek. Ünlü isim davetlerde ve basın karşısında genellikle kalem etek tercih ederken, elbise seçimlerinde de kalem formdan vazgeçemiyor.

meghan markle

Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın giydikleri ile moda dünyasında ne kadar önemli bir yeri olduğunu düşünürsek, Meghan Markle’ın da stili ile Cambridge Düşesi’nin arkasından gideceği şimdiden belli oluyor.

MEGHAN MARKLE KİMDİR?

Kraliyet Ailesi’nin en yeni üyesi olan Meghan Markle, 4 Ağustos 1981’de dünyaya geldi ve Los Angeles’ın zengin bir bölümünde büyüdü. Hollywood’da özel bir ilkokula gitti ve erken yaşta cinsiyet eşitliği için kampanya yapmaya başladı. 2003 yılında Chicago yakınlarındaki Northwestern Üniversitesinden tiyatro ve uluslararası ilişkiler alanında diploma alarak mezun oldu. Arjantin’deki ABD Büyükelçiliği’nde stajyer olarak çalıştı. Yolunun onu siyasete sürükleyebildiğini düşünmesine karşın, oyunculuk kariyeri kalkmaya başladığında rotasını değiştirdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here