Ana sayfa Moda YILBAŞI GECESİNE ŞIKLIK KATAN TASARIMLAR

YILBAŞI GECESİNE ŞIKLIK KATAN TASARIMLAR

820
0
Fidan Şimşek

Haute couture tasarımlarıyla moda dünyasının dikkat çeken ismi Fidan Şimşek, yeni yılın karşılandığı en özel gecede kendisini güzel ve çekici kılmak isteyenlerin beğenisini kazanacak kırmızı elbiselerin ağırlıklı olduğu tasarımlarıyla sizi yılbaşı gecesine hazırlıyor.

Modern şıklığın en güçlü temsilcilerinden Fidan Şimşek, rahatlığı, gösterişi, aynı zamanda kadınsı çizgileri ön planda tutan göz alıcı elbiselerini yılbaşı için hazırladığı özel koleksiyonunda bir araya getiriyor.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle kadınlara kendilerini hem şık, hem rahat hissedeceği tasarımlar sunan Şimşek’in yeni yılda hazırladığı elbiselerde, kırmızı en yoğun kullanılan renklerin başında geliyor. Işıltılı elbiselerden, ince dantel detaylara, şıkır şıkır boncuklardan derin yırtmaçlara uzanan iddialı geçişlerin yer aldığı koleksiyonda, stil sahibi tulumlar, kesimiyle dikkat çeken ceket ve pantolonlar da oldukça iddialı.

Yılbaşı gecesinin en dikkat çekici kıyafetine sahip olmak, bakışları üzerinizde toplamak isteyenlerin tercih ettiği Fidan Şimşek özel tasarım elbiseleri için sizi Yeniköy’deki showroomuna davet ediyor.

www.fidansimsek.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here