Ana sayfa Güzellik Yerçekimine , zamana, meydan okuyoruz..

Yerçekimine , zamana, meydan okuyoruz..

881
0

Son zamanlarda en çok şikayetimiz ettiğimiz konulardan biri de yüzümüzde bazı bölgelerin  elastikiyetini kaybederek -özellikle yanakların –  aşağı doğru sarkması. Yerçekimi olan bir gezegende  yaşıyoruz, bedenimizin yerçekimine zaman içinde yenik düşmesi de kaçınılmaz sonuçlardan biri aslında.

Peki kabullenmeli miyiz? İşte bu konuda uzmanlar aynı noktada fikir birliğine varıyorlar: Bol su tüketimi  ( günde 2,5 litre )sağlıklı ve mümkün olduğunca doğal beslenme, sık ve düzenli spor, bol bol oksijenli ortamlarda bulunma, sigarasız ve stressiz bir hayat….

Bu şekilde bir yaşam şeklini benimsediğimizde yerçekiminin etkilerini de olabildiğince azaltabiliyoruz… Ama ya belirli bir miktarda sarkma oluşmuş ise? Bu noktada Endopeel yöntemi imdadınıza yetişiyor…

Endopeel uygulaması

Uzman Dermatolog, Plastik Cerrah ve Medikal Estetik hekimlerin uygulayacağı ve sadece 20 dakika sürecek Endopeel uygulaması ile yüzümüz eski esnekliğine, diriliğine ve gerginliğine geri dönüyor.. Kendimizi çok daha iyi, çok daha genç hissediyoruz… Yaşlılığa meydan okuyarak, zamana meydan okuyarak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here