Ana sayfa Güzellik YENİ! Origins GinZing Ultra Hydrating Energy Boosting Cream

YENİ! Origins GinZing Ultra Hydrating Energy Boosting Cream

1655
0

YENİ! GINZING™ ULTRA-HYDRATING ENERGY-BOOSTING CREAM

Kış geldi… Cildimiz soğuk havalarda kuruyor ve günlük koşuşturma sırasında enerjisini kaybediyor. Origins’in çok satan GinZing ailesine, soğuk havalarda beslenmeye daha çok ihtiyaç duyan cildimiz için zenginleştirilmiş, yoğun bir formül eklendi:

 

GinZing™ Ultra-Hydrating Energy-Boosting Cream.
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 99 TL
Yetkili satış noktaları: Sephora Zorlu Center Origins Mağazası origins.com.tr
GinZing™ Ultra-Hydrating Energy-Boosting Cream, GinZing ailesinin tamamında bulunan Kafein ve Ginseng içeriklerine ek olarak cildi nemlendiren Cupuacu Yağı ve cildin nem tutma özelliğini destekleyen Kahve Çekirdeği Yağı içeriyor. Daha yoğun dokusu ve zengin formülü ile cildi derinlemesine besliyor ve enerji ile uyandırıyor. Özellikle kuru ciltler için kurtarıcı olacak bu formül kış aylarında kuruyan karma ciltler için de ideal.

GinZing Cream_New Packaging
YENİ! GINZING™ ULTRA-HYDRATING ENERGY-BOOSTING CREAM

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 99 TL

Yetkili satış noktaları: Sephora Zorlu Center Origins Mağazası origins.com.tr
KahveÇekirdeğiYağıkahve çekirdeklerinden elde ediliyor. Kahve çekirdekleri antioksidan bakımından zengin yağın elde edilmesine yardımcı oluyor ve cildi beslerken nem tutma özelliğini de destekliyor.  Kafein(kahveçekirdeklerinden) 6. yüzyıldan beri Yemen’de çıkarılıyor; doğaliritasyonkarşıtıolması ve cilditazeleme özelliğiyle biliniyor.

GinsengvücudugüçlendirenbirhazineolarakkabuledilenGinseng’inyorgunlukkarşıtı, bağışıklıkve hafızagüçlendiriciözellikleri bulunuyor. GinZingailesindeGinseng,enerjiakışını hızlandırmayave cildindahaaydınlıkgörünmesiiçindengesinive direnciniartırmaya yardımcı oluyor.
CupuaçuYağıAmazon ormanlarında bulunan ağaçtan elde edilen besleyici yağın suyu kolayca emme ve cildi nemlendirme özelliği bulunuyor.
Limon, Greyfurtve Nane’ninesansiyelyağkarışımıcildeenerjiveriyor ve tazeliyor.

GINZING™ AİLESİ ARTIK DAHA GÜÇLÜ

2’si 1 aradaenerji veren temizleyici, içeriğindeki Jojoba tanecikleri ile cildi nazikçearındırır, cilt dokusunuyenilerve Kafein sayesindecilde enerji verir, aydınlıkve yumuşakbirgörünüm sağlıyor. Fiyatı: 72 TL

GinZing™ Refreshing Scrub Cleanser
GinZing™ Energy-boosting moisturizer Yağiçermeyen, hafifformüllü enerji veren nemlendirici, cildinenerjisini anında artırırve aydınlıkbirgörünüm sağlar. Kahve Çekirdeklerinden elde edilen Kafein ve Ginseng sayesinde cildi anında uyandırır. Fiyatı: 99TL
Gözçevresindekikoyu halkave şişkinlik görünümünü azaltarak gözlegörülür ölçüde aydınlatantazeleyicigöz kremi.İçeriğindeki Ginseng ve Kafein sayesinde daha aydınlık bir göz çevresi sağlıyor. Fiyatı: 109 TL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here