Ana sayfa Güzellik Vücut Estetiği

Vücut Estetiği

4810
0

Birçok insanın zaman içerisinde vücudunun farklı noktalarında bir takım deformasyonlar meydana gelebilmektedir. Özellikle alınan aşırı kilolar ile birlikte hamilelik dönemi durumları ya da doğuştan gelen problemlerin yanı sıra özellikle ilerleyen yaşla ile birlikte deri fiziksel olarak kötü bir görünüm ortaya çıkabilmektedir. Bu konuda gerçekleştirilen farklı yöntemleri altında vücut estetiği deri altındaki dokuların düzeltilmesi adına profesyonel bir şekilde gerçek yapılmaktadır. Cildin sarkmış kısımları ya da kırışıklıkların oluştuğu kısımlar veya yağlı bölge ile birlikte deri fazlalıkları da yine değişik yöntemler altında alınmakta ve tamamen sıkı bir cilde kavuşmak şansı elde edebilmektedir.

 

Vücut estetiği operasyonları sayesinde düzgün kontörler yakalanırken aynı zamanda kombine olarak gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde vücudun bütün farklı noktalarında meydana gelen deformasyonlar tamamen yok edilmekte ve fiziksel anlamda kişinin kendisini tamamen rahat ve özgüvenli hissedecek bir görsel yakalanmaktadır.

 

Biçimli ve güzel bir vücuda kavuşmak için vücut estetiği operasyonları

 

Hem kadın hem de erkekler hayatlarının en özel zamanlarında biçimli ve güzel bir vücuda sahip olmak isterler. Özellikle de yaz ayları gelmeden önce bikini veya boxer tarzı mayo giymeden önce atletik bir vücuda kavuşmak büyük bir önem taşımaktadır. Kadınlar için ince bir bel çukurluğu olan bel kısmı ile birlikte yuvarlak ve dolgun kalçalara sahip olmak istenir. Aynı şekilde yine kadınlar adına dolgun ve dik göğüslerin yanı sıra erkekler içinse kaslı bir vücuda sahip olmak arzu ile istenir.

 

Sadece vücut estetiği operasyonları değil spor ve düzenli beslenme de gerekir

 

Hem sağlık açısından hem de psikolojik açıdan büyük bir pozitif enerji yakalamak için mutlaka herkes estetik bir vücuda sahip olmak ister. Fakat bunun için sadece farklı yöntemler altında vücut estetiği hizmeti alınması yetmemektedir. Bu yöntemler altında gerçekleştirilen çalışmalar ile birlikte arzu edilen o güzel vücuda kavuştuktan sonra da düzenli bir şekilde spor yapmak ve aynı düzen içerisinde beslenmenin önemi oldukça büyüktür. Bütün bunlara kavuşmak içinse op. dr. Leyla Arvas ile vücudun farklı noktaları adına operasyon gerçekleştirebilir ve tamamen arzu edilen o güzel vücuda kavuşma şansı yakalanabilir.
Kaynak : http://www.drleylaarvas.com/vucut-estetigi.html

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here