Ana Sayfa Güncel Taksitle ve Senetle Araba Alma Zamanı

Taksitle ve Senetle Araba Alma Zamanı

849
0
ikinci el araba

Senetle araba almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken önemli detaylar vardır. Büyük galeriler ve özel şirketler tarafından satılan araçların gerekli şekilde incelenmesine dikkat etmelisiniz. Bu şekilde araba alacakların normal taşıt kredi faizinden daha yüksek bir fark ödeyeceğini de bilmesi gerekiyor. Eğer doğru şekilde işlem yapmak istiyorsanız öncelikle kredi faizi ile bu işlem arasında ki farkı öğrenebilirsiniz. Ancak kredi notunuz kredi çekmeye müsait olursa bu şekilde araba almanız tek yol olabilir. Bunun için öncelikle bakmanız gereken nokta arabanın kendisi olacaktır. Kesinlikle peşinat vermeyi unutmayın. Ne kadar az peşinat verilirse arabanın bedeline uygulanacak fark o kadar yüksek olacaktır. Ayrıca vadeyi de uzun tutmamaya çalışın.

Taksitle Araba Almanın Avantajları

Taksitle araba almak genelde cebinde o arabayı alacak parası olmayan insanların tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu yöntemin en büyük avantajı düzenli aralıklar ile ödeyeceğiniz küçük miktarlar ile gönlünüzde ki aracı alma şansınızın olmasıdır. Bu şansı değerlendirmek istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken kendinize bir araba beğenmek olacaktır. Arabadan anlamıyorsanız yanınızda bu işlerde bilgisi olan birisini götürmeli ya da aracı yetkili servise götürerek incelettirmeniz gerekecektir. Ayrıca tüm paranızı bu şekilde araba almaya ayırmayacağınız için acil bir durum olduğunda zorluğa girmemiş olacaksanız. İşlem yaparken ya da yaptıktan sonra cebinizde en az 5 bin TL para kalmasına da dikkat etmelisiniz.

Otoshops İkinci El Arabalar

Otoshops ikinci el araba satışında bakılması gereken online satış yollarından birisidir. Ülkenin genelinde 111 farklı noktada ekspertiz ve satış işleminin yapılması ne kadar geniş bir alana yayıldıklarının ispatıdır. Ayrıca tüm ikinci el araçlarda 12 yaşa kadar 48 ay vade seçeneği sunuluyor. Özel arama ekranı ile tüm araç modellerini, yakıt türüne, model yılına ve fiyat aralığına göre sorgulama şansınız var. Tüm satışların ardından araçlar için 2 yıla kadar süren ve kesintisiz 7/24 aktif olan yol yardımı desteği veriliyor. En önemli avantajlarından birisi de 14 gün içerisinde beğenilmeyen araçlar için değişim garantisi veriliyor olmasıdır. Bu garanti ile işlem yapmak için firmayı bir incelemek gerekiyor. Eğer senetle araba sahibi olmak istiyorsanız Wowwo ilk tercihiniz olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz