Ana Sayfa Moda SWAROVSKI YILBAŞI KAMPANYASI IŞILTININ DOZUNU ARTIRIYOR VE #BRILLIANCEFORALL DİYOR

SWAROVSKI YILBAŞI KAMPANYASI IŞILTININ DOZUNU ARTIRIYOR VE #BRILLIANCEFORALL DİYOR

1019
0

Swarovski’nin çeşitli, farklı ve çok yönlü koleksiyonları tüm moda tutkularına uzman bir şekilde hitap ediyor. Bunu tarzların, yaşların ve profillerin rakipsiz çeşitliliğine hitap ederek başarıyor ve herkes için ve herkes için #BrillianceForAll diyor

Swarovski, Yılbaşı kampanyası ve ekibiyle dünya üzerindeki modern kadınlara güç verme ve onları güzelleştirme arzusunu dile getiriyor. Harika bir partiye ev sahipliği yapan marka elçisi Karlie Kloss ışıltı saçarken, Naomi Campbell, Chiara Ferragni, Jourdan Dunn, Fei Fei Sun, Ruby Rose, Boy George, Bryanboy, Daya, Anthony Mackie ve Maggie Jiang gibi misafirleri kabul ediyor. Kampanyanın lider figürü Kloss şu yorumlarda bulundu: “Yılbaşı sezonunun temelinde insanları bir araya getirmek ve bizim için özel olan insanların hayatımızda oluşunu kutlamak yatıyor. Kampanyanın temelinde de aynı değerler bulunuyor. Dolayısıyla kendime yakın hissettiğim birçok yetenekli insanla çekimlere katılmak inanılmaz bir duyguydu. Jourdan Dunn, Fei Fei Sun, Ruby Rose ve tabi ki hem eğitmenim hem de arkadaşım Naomi Campbell ile harika bir deneyim paylaştım. Bu kampanyanın bir parçası olduğum için gerçekten çok minnettarım.”

Jourdan Dunn kampanyanın mesajı hakkında şunları paylaştı: “Siyahi bir kadın olarak çeşitliliği kutlayan bir kampanyanın parçası olmak benim için çok önemli. Bu kampanya bize, kaç yaşında olduğunuz, cinsiyetiniz, nereden geldiğiniz fark etmeksizin tüm insanların bir araya gelip tatilleri kutlayabildiğini gösteriyor!” Fei Fei Sun ise bizimle şunları paylaştı: “Çeşitlilik benim için oldukça önemli olan ve %100 desteklediğim bir olgu. Amerikan Vouge’un kapağındaki ilk Çinli manken olmak benim için oldukça gurur vericiydi, ailemi gerçekten gururlandırdım!”

Sezonun ışıltısını öne çıkaran kampanya, Karlie’nin dünyasını ihtişamlı ve kristalize bir harikalar diyarına çeviriyor. Bu harikalar diyarında herkes için mutluluk dolu bir ışıltı paylaşılırken herkesin beğenisini kazanacak çekicilikte takılar ve aksesuarlar vurgulanıyor. Ekip geleneksel Tatil ruh halinden modern ve çağdaş bir ruh haline geçiş yaparken, vazgeçilmez Swarovski Remix Collection, zamansız şık Sparkling Dance ürün seçkisi, göz alıcı Fit tasma kolyeler ve küpe ile zarif Angelic dizisi gibi Yılbaşı koleksiyonunun kilit parçalarını tercih ediyor. Çekim unutulmazdı. İşimin en güzel yanı, ilham verici ve yetenekli insanlarla birlikte çalışıyor olmak ve bu kampanyayla işimi bir kez daha sevdim! Swarovski, moda dünyasının en ilginç kişiliklerini bir araya getirdi dolayısıyla bu özel projenin bir parçası olmak benim için gerçekten eğlenceli ve keyifli bir deneyimdi. Enerjiyi hissedebiliyorsunuz ve en önemlisi: her şey çok ışıltılıydı!” diye ekliyor Ferragni.

New York kreatif ajansı Laird + Partners tarafından oluşturulan bu sezonun Swarovski kampanyası, mümkün olan en havalı şekilde #GiveBrilliant felsefesini geliştirmeye devam ediyor. Yönetmenliğini ve fotoğrafçılığını Barnaby Roper’ın yaptığı kampanya, ihtişamı, moda anlayışını ve seçkinliği vurgulayarak herkesi kendi yöntemiyle ışıldamaya teşvik ediyor.

Kampanya, y kuşağı veya günümüz kitlesi fark etmeksizin tarz sahibi bir ışıltı arayan geniş bir kitleye ulaşmak amacıyla TV kopyası, baskı ve dijital videolarla sunuluyor.

Swarovski

Swarovski rakipsiz bir kalite, el işçiliği ve yaratıcılık ürünü geniş bir portföy sunar. 1895 yılında Avusturya’da kurulan Swarovski, yüksek kaliteli kristal, gerçek değerli taş ve yapay taşın yanı sıra takı, aksesuar ve ışıklandırma gibi ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlaması üzerinde çalışır. Bu yıl 121. yılını kutlayan ve beşinci nesil aile üyeleri tarafından yönetilen Swarovski Crystal Business, yaklaşık 170 ülkede 2.680’tan fazla mağazası, 26.000’in üzerinde çalışanı ve 2015 yılında elde ettiği 2.6 milyar Avro ciro ile tüm dünyaya erişen küresel bir işletmedir.

Swarovski Crystal Business, kardeş şirketleri Swarovski Optik (optik cihazlar) ve Tyrolit (kesme ve şekillendirme makineleri) ile birlikte Swarovski Group’u oluşturmaktadır. Group 2015 yılında 3.37 milyar Avro ciro elde etmiş ve 30.000’in üzerinde kişiye istihdam olanağı sağlamıştır. Şirketin kurucusu Daniel Swarovski’nin yardımsever ruhunu onurlandırmak üzere 2012 yılında Swarovski Foundation kurulmuştur. Misyonu yaratıcılığa ve kültüre destek vermek ve toplum refahının ve doğal kaynakların

www.swarovskigroup.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz