Ana sayfa Güzellik Sesderma’dan Akne Tedavisinde İki Mucize Ürün

Sesderma’dan Akne Tedavisinde İki Mucize Ürün

1251
0
Sesderma Salises Moistrizing Gel Cream 143 TL

İspanya’nın önde gelen dünyaca ünlü Sesderma Laboratuvarları’nda geliştirilen Salises Moistrizing Gel Cream ve Salises Spot Treatment, serbest ve lipozomal salisik asit, Nanoteknoloji ile akne tedavisinde çözüm  oluyor.

 

Akne lezyonlarının nedenleri üzerine doğrudan etki ediyor, derin etkisi ile folikül ve sebasöz bezine nüfuz ediyor. Anti-inflamatuar, antibakteriyel ve sebum dengeleyici Sesderma Salises Moistrizing Gel Cream ve Sesderma Salises Spot Treatment; üretiminde kullanılan özel teknik sayesinde salisik asitleri nanometre boyutlu lipozomlar içerisinde hedef alana taşınmasını sağlıyor. Salises serisindeki ürünlern bileşimi hücre zarları ile benzer olduğundan dolayı yağlı akneye eğilimli ciltlerin onarımına ve dayanıklılığına yardımcı oluyor.

Sesderma Salises Spot Treatment, 65 TL

Aşırı sebum, nemsizlik ve akneye eğilimli yağlı ciltler için uygun olan Sesderma Salises Moistrizing Gel Cream’i cilt iyice  temizlendikten sonra sabahları ve akşamları sürülmesi tavsiye ediliyor. Yağlı cilt, siyah nokta, gözenekler, akne tedavisinde etkili Sesderma Salises Spot Treatment’in ise direk olarak sivilce üzerine ince bir tabaka halinde sürülüp durulamadan üzerine güneş koruyucu kullanılması  öneriliyor.

 

Türkiye’de Seltek Estetik A.Ş. tarafından temsil edilen Sesderma ürünleri tüm seçkin eczane ve kliniklerde satışa sunuluyor.

 

Sesderma Salises Moistrizing Gel Cream, 143 TL

Sesderma Salises Spot Treatment, 65 TL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here