Ana sayfa Blog Schocolate Hediye Kutuları

Schocolate Hediye Kutuları

40
0
Schocolate Hediye Kutuları
Schocolate Hediye Kutuları
Klasik hediyelerden sıkılan, sevdiklerine yaratıcı ve yenilikçi hediyeler vermek isteyen, hediyelerinin kalıcı olmasını isteyen herkes için Schocolate’nin özel hediye çözümleri mevcut. Doğrudan konsept hediye kutuları alabileceğiniz gibi kişiselleştirilmiş hediye kutusu hazırlama seçeneğiniz de mevcut.

Hediye verdiğiniz kişiyi gerçekten özel hissettirmek istiyorum diyorsanız size en iyi önerimiz: Kendi hediye kutunu oluştur! Özel olarak seçtiğiniz ürün ve kutudan oluşan bu hediye karşınızdakine seni tanıyorum yani bir anlamda seni seviyorum demenin en iyi yolu olacaktır. Schocolate ile sevginizi bir kutuya çeşit çeşit hediyeyle koyup sevdiklerinize hediye etmek çok mümkün. Kim sevdiklerine sevgisini böyle net, anlaşılır ve dolu dolu bir hediyeyle sunmak istemez ki?

Preparing care package, seasonal gift box with coffee, cookies and chocolates. Personalized eco friendly basket for family and friends for christmas in golden colors.

Hediye Kutusu Nasıl Hazırlanır?

Sevdiklerinizi mutlu edecek ve özel hissettirecek hediye kutusu hazırlamanın birinci kuralı onların sevdiği şeyleri kullanarak bir içerik oluşturmaktır. Günlük rutinlerine göre sevdiği şeyleri tahmin edebileceğiniz ya da zaten bildiğiniz malzemeleri kullanarak sevdiklerinizi mutlu edecek hediye kutusu hazırlama sürecine başlayabilirsiniz.

Hazır satın alabileceğiniz konsept hediye kutusunun yanı sıra kendi hediye kutunuzu da oluşturabilirsiniz. Peki bu kutunun içerisinde neler yer alabilir?

  • Kahve severler için dünya kahvelerinden seçmeler, kahvenin vazgeçilmezi çikolata ve servisi zenginleştiren fincan, kupa ve kahve demleme aparatları.
  • Sağlıklı yaşamayı sevenler için matara.
  • Ofis için dekoratif objeler, defter ve kalem.
  • Kitap kurtları için okuma listesinde yer alan ya da en sevdiği kitap.

Schocolate İle Kendi Hediye Kutunu Oluştur

Kendi zevkinize göre oluşturacağınız hediye kutusu sevdiklerinize kendini özel hissettirmenin yanı sıra unutmayacak bir an da yaşatacaktır. Farklı zevklere hitap eden geniş ürün gamıyla Schocolate ile hediye kutusu hazırlamak çok kolay.

Kendi hediye kutunuzu oluşturarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz… Özellikle mutluluk hormonu serotonin kaynağı çikolatalarla bunu yapmak çok kolay.

Kendi zevkinize göre oluşturacağınız hediye kutusu sevdiklerinize kendini özel hissettirmenin yanı sıra unutmayacak bir an da yaratacaktır.

Çikolatadan kahveye, ofis malzemelerinden dekoratif objelere, kitaptan kolyeye pek çok hediye seçeneği ile oluşturacağınız kutular sevdiklerinizin bugüne kadar aldığı en anlamlı, en uzun soluklu, en düşünülmüş ve en kalıcı hediye olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here