Ana sayfa Moda Saysha, franchise atağında!

Saysha, franchise atağında!

855
0

Avusturya kristalleri ile tamamen el işçiliği ile üretilen Saysha Ten Takısı, birbirinden iddialı ten takılarını, yeni franchise vererek Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına taşımayı hedefliyor. Bugün, Türkiye’nin  önemli AVM’lerindeki Kiosk’larıyla özellikle kadın girişimcilerin ilgisini çeken markanın kurucusu Özlem Taş,  kar marjının yüzde 50  olduğunu  ve marka yatırımının yatırımcısına 1 yıl gibi kısa sürede geri döndüğünü söyledi.

 

Türkiye’de 1990’lı yılların başında hayatımıza dahil olan AVM’ler, farklı sektörlerin gelişim göstermesine vesile oldu.  Yaklaşık 5 yıl öce kurulan Saysha Ten Takısı’da bu markalardan biri… Türkiye’nin  önemli AVM’lerindeki Kiosk’larıyla özellikle kadın girişimcilerin ilgisini çeken marka, 2018 yılında toplam 10 şube açma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

 

Taş: Saysha kategorisini kendisi yaratmış fashion bir ürün

Global pazarda adından daha sık söz ettirmek için fırsat kolladıklarının altını çizen Saysha Ten Takıları’nın kurucusu Özlem Taş, Saysha’nın kalitesi ile mücevher kadar iddialı, kendinden yapışma özelliği ile sınırsızca özgür ve yaratıcı olduğunu aktardı. 5 yıllık bir Ar-Ge çalışmasından sonra Türkiye’de bir ilki  başardıklarının altını çizen Taş, “Bu zaman diliminde markayı büyütmek adına gerek yurt içinde gerekse global pazarda 5 milyon doların üzerinde bir yatırım gerçekleştirdik. Saysha, sektör tecrübesiyle güçlenen ve uluslararası platformda adından söz ettirerek yatırımları katlanarak devam eden bir marka. Saysha kategorisini kendisi yaratmış fashion bir ürün. Aksesuar, mücevher, hazır giyim, iç giyim, kozmetik ve güzellik kategorilerinin hepsine dahil olabilen çok fonksiyonelli niş bir ürün olduğunu söylesek yanılmayız” dedi.

Özlem Taş

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here