Ana Sayfa Blog Sayılarla Boyama ile Rengarenk

Sayılarla Boyama ile Rengarenk

143
0

Evde kaldığımız bu günlerde resim yapmak en popüler etkinliklerden biri haline geldi. Daisy Line Art sitesinde yer alan sayılarla boyama setleri ile kendi resminizi evde hazırlayabilirsiniz. Tıpkı bir ressam gibi, mükemmel resimler oluşturabilir ve bunları evinizin en güzel köşesine asabilirsiniz. Sevdikleriniz için bile hazırlayabilirsiniz. Daisy Line Art numaralı resim 7’den 70’e herkes içindir.

 

Sayılarla Boyama Çeşitleri Neler?

Daisy Line Art sitesi, sayılara göre farklı boya kitlerine sahiptir. Bu setlerden zevkinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca, tüm çeşitlerde sayılarla boyama için gerekli malzemeler vardır.

Sitedeki çeşitler;

 

* Manzaralı

* Hayvan figürü

  • Modern resim

* Çiçek desenli

* Ünlü eserler

* Çocuklar için setler

 

olarak sıralanabilir. Sayıları kullanarak işaretli alanları boyayabilir ve çiçek, hayvan veya manzara resimleri oluşturabilirsiniz. Ünlü ressamların resimlerini kendiniz bile boyayabilirsiniz.

 

Sette Ne Var?

Daisy Line Art sitesinde numaralandırılmış resim setlerinde gerekli tüm malzemeler bulunmaktadır. Bu şekilde, gerekli malzemeleri aramak zorunda kalmadan hepsine bir set olarak sahip olabilirsiniz. Dahası, hepsini tek tek satın almaktan çok daha uygun bir fiyata getirebilirsiniz.

Sete dahil olan malzemeler;

* Çerçeveli baskılı tuval

* Fırça seti

* Numaralandırılmış akrilik boya seti.

 

Nasıl yapılır?

Daisy Line Art numaralı boyama setlerinin kullanımı çok kolaydır. Boş tuvalde işaretlenmiş alanlarda farklı sayılar vardır. Bu sayılar farklı renklerde boyanmıştır. Fırçalar sete büyük, küçük ve orta boyutlarda dahildir. Bu sayede tüm alanlar taşmadan boyanabilir. Set, resmin basılı bir fotoğrafını içerdiğinden, boyamak daha kolay ve eğlencelidir.

Numaralı Boyama Seti Fiyatları

Numaralı boyama setleri Daisy Line Art sitesinde çok uygun fiyatlarla mevcuttur. Üstelik indirim günlerini takip ederek daha uygun fiyatlarla harika boyama setlerine sahip olabilirsiniz. Yaratıcılığınızın konuşmasını sağlayacak resim setleri 1. sınıf kalitededir. Ancak, oldukça uygun fiyatlı setler var.

 

Detaylı bilgi için: https://www.daisylineart.com/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz