Ana Sayfa Blog Online İngilizce Eğitiminde Son Trend Novakid

Online İngilizce Eğitiminde Son Trend Novakid

247
0

Novakid 4-12 yaş arası çocuklara eğlenceli ve konuşma temelli derslerle online İngilizce kursu sunan bir dil okulu. Eğitimlerinin tamamını internet üzerinden gerçekleştiren Novakid çocuklarınızı koşuşturmadan uzak tutarken onları kursa getirip götüren sizlerin de yolda zaman kaybetmesini önlüyor. Çocuklarınız kendi odalarının konfor ve rahatlığından derslere çok daha dinç ve güvenli bir şekilde katılım gösteriyor. Size de bu zamanı gönlünüzce değerlendirmek kalıyor. Fakat Novakid’in tek avantajı online dersler değil. Novakid öğretmen kadrosu, yenilikçi ve sonuç odaklı eğitim anlayışı başta olmak üzere birçok konuda fark yaratıyor.

Yabancı dil eğitimine küçük yaşlarda başlamanın önemine inanıyor ve çocuklarınızın ana dilleri gibi İngilizce konuşmalarını istiyorsanız Novakid’le tanışma zamanınız gelmiş demektir.

Küçük Çocuklar İngilizceyi Daha Kolay Öğreniyor

İngilizce eğitimine küçük yaşta başlayan çocukların İngilizceye olan hakimiyetlerinin ana dil seviyesine ulaştığı ve kendilerini bu yeni dilde çok daha rahat ifade ettikleri araştırmalarla defalarca kanıtlanmış durumda. Hal böyleyken çocuklarınızın küçük yaşlarda alacağı eğitimin kalitesi son derece büyük önem taşıyor. Novakid de tam olarak bu noktadan yola çıkarak çocuklarınızın ihtiyaçlarına, psikolojik gelişimlerine ve öğrenme kapasitelerine en uygun ve etkili programları geliştiriyor. Peki bu ne anlama geliyor?

Novakid’de çocuklarınızın dersler sırasında sıkılmaya vakti kalmaz. Çünkü Novakid’in ders süreleri hedef yaş grubundaki çocukların maksimum dikkat süreleri göz önünde tutularak 25 dakika olarak tasarlanmıştır. Böylece çocuklarınız İngilizce derslerinden hem alabilecekleri en yüksek verimi alırlar hem de dersleri sıkılmadan tamamladıklarını için bir sonraki ders saatini iple çekerler. Novakid yabancı dil eğitimine büyük yaş gruplarına kıyasla çok daha açık olan 4-12 yaş grubu çocukların İngilizce lle sıkı bağ kurmaları için her şeyi düşünür.

Sizler de gerek duyduğunuz durumlarda çocuklarınızın derslerde öğrendikleri konuların ders notlarına, sunumlarına ve sonraki derslerde neler öğreneceklerine Novakid’in online İngilizce kurs sistemi üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Çocuğunuzun İngilizce Öğretmenini Kendiniz Seçin

Novakid’in uzman öğretmen kadrosunun tamamı ana dili İngilizce olan ve ESL (English Second Language) sertifikalı eğitmenlerden oluşuyor. Peki çocuklarımız öğretmenleriyle nasıl iletişim kuracak diye düşünüyorsanız cevap basit! Çocuklarınız öğretmenleriyle ilk günden itibaren seviyelerine uygun şekilde İngilizce konuşmaya başlıyor. Novakid eğitmenleri ana dili İngilizce olmayan çocuklarla nasıl iletişim kurulacağını ve çocukları İngilizce konuşmaya nasıl teşvik edeceklerini bilen öğretmenlerdir. Novakid’de çocuklarınıza İngilizce öğretecek tüm öğretmenler konuşma odaklı ve öğrencinin aktif katılımını esas alan bir eğitim anlayışını benimser. Ayrıca çocuklarınızın konulara hakimiyeti de öğretmenleri tarafından yakından takip edilir. Gerek ders içi alıştırmalar ve uygulamalar gerekse ödevler kullanılarak yapılan bu takipler sayesinde öğretmenler gerekli gördükleri durumlarda yeni bir konuya başlamak yerine eski konuların tekrarını yaparak çocuklarınızın tüm konulara hakim olmasını sağlar.

Novakid sizlere de online sistemi üzerinden öğretmenlerin tanıtım videolarını izleyip çocuğunuza en uygun öğretmeni seçme imkanı tanır.

Çocuklarınız Novakid’de uluslararası standartlarda online İngilizce eğitimi alır

Dünyanın birçok ülkesinden milyonlarca çocuğa online İngilizce kursu sunan Novakid’in eğitim materyallerinin tamamı CEFR standartlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Türkçe’ye Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı olarak çevrilen CEFR İngilizce dahil birçok Avrupa dili için belirlenmiş ve tüm dünyada kabul gören değerlendirme ve referans sistemidir. Bu sayede çocuklarınızın aldığı İngilizce eğitimi nereye giderlerse gitsin kabul görecek ve çocuklarınız ihtiyaç halinde İngilizce seviyelerini kolaylıkla kanıtlayabilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz