Ana Sayfa Güzellik NOTE ile cesur kış

NOTE ile cesur kış

1214
0
NOTE__MINERAL_FOUNDATION_49.90_TL

Özgün stilini yansıtmak isteyenler için yepyeni önerilerimiz var… Kış sezonunda klasikleşmiş makyaj kalıpları tamamen rafa kalkıyor. Ciltte naturel etki devam ederken gözler alabildiğince iddialı ve albenili… Dolgun ve belirgin kirpikler göz makyajını tamamlarken, gözlerdeki derin bakışlar kış makyajında da kendini gösteriyor.

NOTE’un kış makyajına özel sunulan ürünleriyle başrolde olmaya hazırlanın…

 

TERRACOTTA POWDER

Özel formülü ile çok daha doğal renkler sunarken, içerisindeki macadamia yağı ile cildin nem ve yağ dengesini korumaya yardımcı olur. Yüz ve dekolte bilgesi için ışıltı kazandıran Terracotta Powder, kuru ve yüksek kapatıcılık sağlayan ıslak kullanım özelliğine sahiptir. Tüm cilt tiplerine uygundur.

NOTE Terracotta Powder fiyatı 54.90 TL.

REAL LOOK MASCARA

Daha dolgun, belirgin ve uzun kirpikler sağlayan Real Look Mascara, gün boyu dağılmadan, topaklanma ve pul pul dökülme yapmadan gözlerinizdeki derin bakışı ortaya çıkarır. İçeriğinde bulunan E vitamini, kirpik diplerini beslerken uzamasına da yardımcı olur.

NOTE Real Look Mascara fiyatı 36.90 TL

SMOKEY EYE PENCIL

Özel fırçası sayesinde gözlere buğulu ve dumanlı bir görünüm kazandıran Smokey Eye Pencil, tek sürümde örtücülük sağlayan özelliği ile dikkat çeker. Arkasında hata silici aplikatörü olan bu ürün diğer kalemlere oranla tek sürümde örtücülük sağlar.

NOTE Smokey Eye Pencil fiyatı 24.90 TL

LUMINOUS SILK MONO EYESHADOW

Gözlerde derin bakışlar yaratırken, içeriğindeki E vitamini sayesinde yüzün en hassas bölgesi olan göz kapaklarını korumaya yardımcı olur. Dağılmayan formülü ve gölge oyunları ile gözlerde derin bakışları ortaya çıkaran Luminous Silk Mono Eyeshadow moda renkleri ile makyajdan beklenileni sunar ve kalıcılığını gün boyu korur.

NOTE Luminous Silk Mono Eyeshadow fiyatı 21.90 TL

MINERAL FOUNDATION

Yüksek kapatıcılığı ile cilde zarar vermeyen, gözenekleri tıkamayan ve içeriğinde doğal mineraller barındıran bir yapıya sahip olan Mineral Foundation, kalsiyum, magnezyum, manganez ve çinko bakımından zengin Mercan yosunu sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu bakımı destekleyerek sağlıklı ve canlı görünmesine yardımcı olur.

NOTE Mineral Foundation fiyatı 49.90 TL

MINERAL BLUSHER

İçeriğindeki zengin ve doğal mineraller sayesinde ipeksi, hafif bir yapıya sahip olan ürün; ışığı yansıtarak yüzde aydınlık bir görünüm sağlar. E vitamini ile cildi çevresel faktörlere karşı korumaya da yardımcı olur.

NOTE Mineral Blusher fiyatı 45.90 TL

MINERAL MATTE LIP CREAM

Kremsi mat yapısı dudaklarda kadife yumuşaklığı sağlayarak kurumayı engelleyerek soyulma yapmaz. Zengin mineral içeriğiyle dudakların ihtiyaç duyduğu nemi sağlıyor aynı zamanda özel aplikatörü, yüksek performans ve kullanım kolaylığı sunar.

NOTE Mineral Matte Lip Cream fiyatı 34.90 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz