Ana Sayfa Moda Miniklerin sevdikleri çizgi film karakterleri Özdilek’te

Miniklerin sevdikleri çizgi film karakterleri Özdilek’te

1405
0
Batman_Night_Nevresim_Tak__m___139_95TL

Özdilek, tasarımlarıyla olduğu kadar kalitesiyle de büyük beğeni toplayan çocuk nevresim takımlarıyla, çocukların hayallerinin dışa vurumu oluyor. Miniklerin gece/gündüz uykularına eşlik eden Özdilek Çocuk Nevresim Takımları, yatakların vazgeçilmez ürünü haline geliyor.

Kaliteli, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle ev tekstili sektörünün nabzını tutan Özdilek, ten ile uyumlu, pamuksu dokunuş hissi veren çocuk nevresim takımlarıyla minikleri eğlenceli bir uykuya davet ediyor.

 Be_Happy_Nevresim_Tak__m___115_95TL

Özdilek nevresim takımları, kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı tasarlanan sevimli ve eğlenceli karakterler ile miniklerin odalarına renk katıyor. Yumuşak dokusu ve pamuksu yapısıyla çocuklara için özel hazırlanan nevresim takımları, miniklerin en sevdiği karakterleri odalarına getiriyor.

Çocuk nevresim takımlarında miniklerin sağlığını kötü etkileyecek herhangi bir maddeye yer vermeyen Özdilek, tasarımında kullandığı birbirinden farklı renk ve desen seçenekleriyle miniklere rengârenk bir dünya sunuyor. Özdilek Çocuk Nevresim Takımları, tüm Özdilek alışveriş merkezlerinde ve www.ozdilekteyim.com‘da çocukları ve ebeveynleri bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz