Ana Sayfa Moda Mevsim değişikliklerinde dökülen saçlara L’Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3

Mevsim değişikliklerinde dökülen saçlara L’Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3

1246
0
YENİ ARGININE DIRENC X3 KIRMIZI SHP 360 ML

Özellikle mevsim geçişlerinde artan saç dökülmesi nedeniyle tarakta her gün daha fazla saç görmek hem kadın hem de erkekler için can sıkıcı bir durum. L’Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 ürün ailesi, saçlarınızı içten dışa güçlendirerek bu dönemi sorunsuz geçirmenizi sağlıyor. Arginine Direnç X3’ün içeriğindeki saç kökünü besleyen, kökten uca güçlendiren ve yeniden yapılandıran Arginine proteini ile dökülmeyen, 3 kat daha güçlü saçlara kavuşmak hayal olmaktan çıkıyor.

 YENİ ARGININE DIRENC X3 KIRMIZI SHP 600 ML

Mevsim geçişlerinin saçlarda dökülmeye neden olması ve tarakta görülen korkunç manzara hem kadınların hem de erkeklerin ortak sorunu. L’Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 ailesi, sonbaharın gelişiyle daha sık karşılaştığımız bu soruna karşı, 3 kat daha güçlü saçlara ulaşmayı sağlıyor. İçeriğindeki eşsiz protein Arginine’le dökülmeyen ve içten dışa güçlü saçlara kavuşturan Arginine Direnç X3, yaşamın her alanında gerçek gücü kendi içinde bulan kadınların ve erkeklerin kurtarıcısı oluyor.

Saç bakımında uzmanlaşmış L’Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 ailesi, saç kökünü besliyor, kökten uca güçlendiriyor ve saçı güçlendirerek 3 kat daha güçlü olması için etkili bir çözüm sunuyor. Dökülme karşıtı şampuan, bakım kremi, ekspres bakım spreyi ve saç maskesinden oluşan Arginine Direnç X3 ailesi; düzenli kullanım sonucunda saçları kökten uca besleyip daha güçlü hale getirerek yeniden yapılandırıyor ve dökülmelerle savaşıyor!

 

Önerilen Tüketici Fiyatları

Elseve Direnç X3 Şampuan: 11,90

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz