Ana Sayfa Güncel Maybelline Sensational Likit Eyeliner

Maybelline Sensational Likit Eyeliner

605
0
Maybelline Sensational Likit Eyeliner
Maybelline markasının ürünleri şüphesiz birçok makyaj tutkununun koleksiyonunda bolca bulunuyor. Bende çok sevenler tarafındayım. Rimelleri, Color Tattoo farları, rujları, bronzer-far paletleri ve indirimle uygun fiyata satılıyor olmaları gönlümü fethediyor.
Bir süredir merak ettiğim eğik uçlu Sensational Liner beni hayal kırıklığına uğratmadı. Aldığımdan beri kullanıyorum ve artık yazıya dökebilirim.
Alışılmışın dışında bir şekle sahip. Düz likit eyelinerları kullanırken çok daha dikkatli olmak gerekiyor, göz kapağının ortasına gelince bütün olay bir anda bitebiliyor. Kirpiklerin boyanması, çizginin net ilerlememesi ve bunun sonucunda sil-sür durumları. Belki de ben bu yüzden ilk makyaj yaptığım zamanlarda jel eyelinerlara yönelmişimdir.
eyeliner
Ele oturuşu, çok kalın olmaması uygulama rahatlığı sağlıyor. Kapağı çek çıkar olarak değil de, çevrilerek açılıyor. Bu da makyaj çantasında açıldı mı döküldü mü bulaştı mı endişesini ortadan kaldırıyor. Rahatça yanımda taşıyabiliyorum. Çabuk kurumaması açısından da güzel bir durum.
Siyahlığı tatmin edici. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi uygularken çizik çizik bir görüntü yaratmıyor, bazı likit eyelinerlar gibi kuruyunca pul pul görüntü olmuyor. Çabuk sabitleniyor. Gün içinde nasıl sürdüysem öyle kalıyor.
Yine fotoğrafta gördüğünüz gibi eyeliner ucu oynayabiliyor. Sivri ucun altındaki yuvarlak kısım sayesinde uygulamayı bir tık daha kolaylaştırıyor. İstediğiniz gibi eğimli kullanabiliyorsunuz. Kuyruk yapabiliyorsunuz. En güzel yanı da, hem ince hem kalın olarak eyeliner çekebiliyorsunuz.
Aldığıma pişman olmadığım ürünlerden oldu. Almayı düşünenlere tavsiye ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz