Ana sayfa Moda Loda’da şimdi ‘berjer’ zamanı…

Loda’da şimdi ‘berjer’ zamanı…

969
0

Sınırların dışını görmek önemlidir ve farklı olana imza atmak… Loda Mobilya tam da bu felsefeyle yola çıkıyor ve işine tutkuyla bağlı tasarımcılarıyla sınırların ötesinde, ezberbozan işlere imzasını atıyor. Tıpkı; Filum Berjer ve Tergum Berjer’de olduğu gibi…

İddialı, cesur ve kesinlikle çarpıcı…

Modern dekorasyon stilini endüstriyel tasarım anlayışıyla buluşturan Tergum Berjer, oldukça iddialı bir seçenek. Kayın ağacının güçlü dokusu, yeşilin en asil tonu haki ile birleştiğinde bu iddia ikiye katlanıyor. Deri ve ahşabı bir arada kullanarak cesur bir portre çizen Tergum Berjer, dekorasyonda fark yaratmak isteyenler için geliyor.

Sade ve minimal formuyla geleceğin mobilya trendlerinden ilham alan Tergum Berjer, ahşabın sıcak dokusunu farklı bir şekilde yorumluyor. Klasik çizgilerden tamamen uzak olan Tergum Berjer, maskülen tavrı ve güçlü duruşuyla  karakterli bir şıklık sergiliyor.

Kalıpların tamamen dışında!

Berjerlerle ilgili tüm bildiklerinizi unutun. Çünkü Loda Mobilya, size tüm bildiklerinizi unutturacak bir tasarımla geliyor; ‘Filum Berjer

Filum Berjeri tanımlamak için en doğru kelimeler; kalıpların dışında ve tamamen özgün. Formuyla ve komplike tarzıyla tüm bu tanımların hakkını veriyor. Deri örgü iplik detayları sofistike bir etki bırakırken, ahşabın dokusu ve sıcaklığı bu etkiyi destekliyor. Endüstriyel tasarım anlayışının da etkilerinin görüldüğü modeller aynı zamanda modern yaşam alanları için ideal seçenekler oluşturuyor.

www.loda.com.tr

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here