Ana sayfa Moda Kot ceketler nasıl kombinlenir?

Kot ceketler nasıl kombinlenir?

1984
0

Kot ceket giymek sizin için adeta bir tutku ise bunu nasıl kombinleyeceğinizi de en ince detaylarına kadar bilmeniz gerekmektedir. Size bu konuda yardımcı olmak amacıyla biz de kot ceketlerinizi ne tür bir giysi ürünü ile tamamlayabileceğinizi belirteceğimiz başlıklarla yardımcı olmaya çalışacağız. Özellikle sonbahar veya ilkbahar mevsimlerinde tercih edilmekte olan ve kış ayları için de uygun bir giyim parçası olan kot ceketlerle ilgili nelere dikkat etmeniz gerektiğini, bu yazımız sayesinde tüm detayıyla aktaracağız.

Kapşonlu giysiler ile Kot ceket
Sweatshirtlerin özellikle kış aylarında dolaplarda yerini alması ile birlikte kapşonlu modelleri de oldukça çok tercih edilmektedir. Bu giysilerin üzerine giyilecek olan kot ceketler ise muhteşem bir şıklık ve hava katacaktır. Siz de kot ceketlerin rahatlığından vazgeçemiyorsanız ve kış aylarında da rahatlıkla kullanmak istiyorsanız, bu durumda kapşonlu sweatshirt ile kot ceketleri uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

kot-ceket

Çiçekli elbiseler ile Kot ceket
Uzun boydan çiçekli elbiselerin üzerine giyilecek olan kot ceketler müthiş bir şekilde kombin yapmanıza fırsat verecektir. Bu nedenle elbiselerinizde desenleri çiçekli olarak seçtikten sonra üzerine ise kollarınızı korumak ve kapatmak amacıyla, hafif soğuklarda da tercih edebileceğiniz kot ceket modellerini seçebilirsiniz.

cicekli-elbiseler

Bej renkler ile Kot ceket
Şortlarda veya pantolonlarda, mevsimlere göre seçilecek renkler arasında bej rengin önemini unutmamanız gerekir. Bej renkler aynı zamanda kot ceketler ile muhteşem bir uyum sağlamaktadırlar. Bu nedenle havanın sıcaklığına göre seçeceğiniz parçaların bej renkli olması halinde üzerinize de kot ceketleri almayı ihmal etmemelisiniz.

bej-kot-ceket

Büyük boy aksesuarlar ile Kot Ceket

Son olarak kot ceket modasında kullanabileceğiniz aksesuarlara değinmek istiyoruz. Büyük boy aksesuarlar arasında kolye ve küpeleri seçtiğiniz de, bunları kot ceketleriniz ile birlikte kullanmanızın aynaya baktığınız da müthiş bir görüntüyü oluşturabileceğini unutmamanız gerekmektedir.screenshot_14

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here