Ana Sayfa Moda İş Güvenliği İçin Ema Ayakkabı’ yı Seçin

İş Güvenliği İçin Ema Ayakkabı’ yı Seçin

937
0

Ema Ayakkabı 1991 yılından beri iş güvenlik ayakkabısı ve endüstriyel ayakkabı üretim sektöründe varlığını sürdüren bir firmadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, daima gelişen teknolojiyi takip eder ve üretimde kullanıldığı malzemeyi gelişen teknolojinin ışığında çeşitlendirir.

Günden güne büyüyerek Türkiye iş güvenlik ayakkabısı üretim sektöründe öncü haline gelmiş olan Ema Ayakkabı, dünya genelinde 20’ yi aşkın ülkeye yaptığı ihracat ile dünya markası olmaya da adaydır.

Ürünleri ağırlıklı olarak kompozit burunludur. Kompozit burun ayakkabılar, çelik burun olanlara kıyasla çok daha hafiftir. Bu sayede işçiler, ayakkabıyı kullandıkları sırada rahat hareket edebilirler ve yorulmazlar.

Ema Ayakkabı tarafından üretilen iş güvenlik ayakkabısı çeşitleri, ısıya ve elektriğe karşı yalıtım özelliğine sahiptir. Aynı zamanda kaymaz tabanlıdır ve su geçirmez.

Ergonomik yapıya sahiptir, kalıpları geniştir. Bu sayede ayakkabı içerisinde ayaklar rahat eder. Aynı zamanda geniş kalıpları sayesinde ayakkabı bulmakta zorluk yaşayan taraklı ayakların kullanımına uygundur.

Ürünlerin tamamı gerçek deriden üretilir; 200 joule darbe ve 15 000 newton baskıya dirençlidir. Ayakkabı ayaktayken alınan darbeler ayağa kesinlikle zarar vermez.

Ürünlerin hiç birinde metal aksam bulunmaz. İç astarları terlemeye ve aşınmaya karşı dirençlidir.

Temel özellik olarak nefes alabilirlik belirlenmiştir. Ürünlerin tamamı %90’ a kadar nefes alabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede ayaklar terlemez, kokmaz ve mantar gibi enfeksiyonel hastalıklar ortaya çıkmaz.

İşçilerin hareketinin kısıtlanmaması amacı ile ürünlerin ultra hafif olmasına dikkat edilir. Ürünlerin ortalama ağırlığı 920 gram civarındadır.

Tabanları 270 MP geniş kalıpta ve darbe emici özelliktedir. Ayaklar konforla işini yaparken, olabilecek darbelerden korunur.

Ema Ayakkabı tarafından üretilen iş güvenlik ayakkabıları, yazlık iş ayakkabısı, kışlık iş ayakkabısı, elektrikçi ayakkabısı, kompozit burun iş ayakkabısı, hafif iş ayakkabısı olmak üzere 5 kategoriye ayrılır. Bu kategorilerin içindeher sektöre ve kullanım alanına uygun; farklı modellerde ve renklerde bulunan iş güvenlik ayakkabısı çeşitleri içerisinde her zevke uygun ürün bulunur.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz