Ana Sayfa Güzellik INTENSIVE MOLEKÜLER BAKIM SERİSİ

INTENSIVE MOLEKÜLER BAKIM SERİSİ

1223
0

UZMAN DOKUNUŞU: YOĞUN MOLEKÜLER BAKIM (INTENSIVE MOLECULAR)

INTENSIVE VITAMINE C CREAM

Koyu lekeler, ışıltı eksikliği ve sıkılık kaybı için C vitamini takviyesi!

Koyu lekelerin gözle görülür şekilde azalmasına ve cilt tonunun daha dengeli ve aydınlık hale gelmesine yardımcı olur. Cildin pürüzsüzleşmesine ve daha genç gözükmesine destek olur.

Hafif yapılı, yağlılık hissi vermeyen bir dokuya sahiptir.

C VİTAMİNİ

 

C vitamini antioksidan, kırışıklık önleyici ve koruyucu özellikleriyle bilinen, vücut için gerekli güçlü bir aktif maddedir.  Institut Esthederm, yaşlanma belirtilerine karşı uzun süre etki sağlayacak stabilize edilmiş C vitamini ile bu ürünü formüle etmiştir.

 

  • Koyu lekelerin azalmasına destek olur: Cildin renk tonu mekanizmasının dengelenmesine, mevcut koyu lekelerin yoğunluğunun azalmasına, cildin temizlenmesine ve dengeli hale gelmesine destek olur.
  • Cilt yüzeyinin iyileşmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olur: Kırışıklıkların ve çizgilerin üzerinde düzeltici etki göstermesi için kolajen sentezinin tetiklenmesine yardımcı olur.
  • Serbest radikallerden koruma: Foto-yaşlanmaya neden olan serbest radikal hasarına karşı cildin korunmasına destek olur.

KULLANIMI:

Yüz ve boyun bölgesine sabah ve/veya akşam uygulayın. Tek başına ya da etkisini arttırmak için diğer Institut Esthederm ürünleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

 

FİYATI: 399TL (30ml)

MOLEKÜLER BAKIM (INTENSIVE MOLECULAR)

INTENSIVE PROPOLIS

Doğal antibiyotik olarak bilinen Propolis ile derinlemesine ANINDA ARINDIRMA!

Bal arılarının metabolize ederek oluşturduğu Propolis; arındırıcı, antiseptik, iyileştirici ve detoks etkisiyle cildi yeniden yapılandırmaya ve sağlığına kavuşturmaya yardımcı olur.

ETKİ:

Cildi arındırmaya, cilt pürüzlerini azaltmaya, gözeneklerin nefes almasına ve renk tonu eşitsizliğini gidermeye yardımcı olur.

Ciltteki gözeneklerin tıkanıklılığının açılmasına ve kızarık görünümünün azalmasına destek olur. Akne ve sivilcelerden kaynaklanan cilt hassasiyetini azaltmayı ve cildi yatıştırmayı hedefler. Ne yağlandırıcı ne de kurutucu yapıdadır.

KULLANIMI: Antiseptik, anti bakteriyel ve detoks etkisi arayan tüm akneli, akne eğilimli ve sivilceli ciltler için idealdir. Akşamları düzenli bir şekilde 2 ay boyunca uygulanır. INTENSIVE PROPOLIS serum tek başına kullanılabildiği gibi INTENSIVE PROPOLIS kremden önce de kullanarak kremin etkisini artırabilirsiniz. Ayrıca estetik uygulamalardan sonra destek bakım olarak da kullanılabilir. (Lazer veya LED akne tedavisi).

FİYATI:

Serum:  399TL (30ml)

Krem:     379TL (50ml)

YOĞUN MOLEKÜLER BAKIM (INTENSIVE MOLECULAR)

INTENSIVE AHA PEEL GENTLE SERUM

Günden güne cilt düzensizliklerini azaltmayı, daha aydınlık ve renk tonu daha eşit bir cilt yaratmayı hedefler.

  • Cilt düzensizliklerine
  • Geniş gözeneklerin küçülmesine
  • Donuk cilt görünümünün onarılmasına yardımcı olur.

Cilt yüzeyinin arıtılmasına, gözenek görünümünün küçülmesine, renk tonunun daha eşit olmasına destek olur.

Süt kıvamında, yağlı his bırakmayan hafif bir dokuya sahiptir

AHA/ BHA

Alfa ve Beta Hidroksit Asitler, cilt yenilemesi için peeling etkisi olan güçlü içeriklerdir.

Esthederm donuk cilt görünümü ve renk tonu eşitsizliğini gidermeye yardımcı olan laktik ve salisilik asitlerin ideal kombinasyonunu oluşturmuştur. Glikolik asit ise içeriklerin etkisini arttırırken cilt toleransını korumaya yardımcı olur.

  • Renk tonu eşitsizliği: Cildin aydınlanmasına, leke görünümünün azalmasına ve renk tonu eşitsizliğinin giderilmesine yardımcı olur.
  • Aydınlık: Daha aydınlık bir cilt için ölü hücrelerin azalmasına ve epidermal hücre yenilenmesine destek verir.
  • Arındırma: Daha pürüzsüz ve yumuşak bir cilt için genişlemiş gözenekleri sıkılaştırmayı hedefler.

KULLANIMI:

Yüz ve boyun bölgesine sabah ve/veya akşam uygulayın.

UYARI: Gözle temastan kaçının. Ürünü kullanırken güneşe çıkmamaya ya da uygun bir güneş koruyucu kullanmaya özen gösterin. Kış mevsimi için kullanımı uygundur. Eğer herhangi bir rahatsızlık hissederseniz uygulamalar arası zamanı uzatın. Sadece yetişkin kullanımı için uygundur.

FİYATI: 399TL (30ml)

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz