Ana sayfa Güzellik FLORMAR’IN YENİ YILDIZ KOLEKSİYONU; “SNAPSTAR”

FLORMAR’IN YENİ YILDIZ KOLEKSİYONU; “SNAPSTAR”

1016
0

Flormar’ın yeni Snapstar koleksiyonu ile makyaj yaparken tarzını yakalama sırası sende!

Flormar’ın yeni koleksiyonu “Snapstar”, hafif dokusu ve günlük kullanıma uygun yapısıyla sezona damgasını vuruyor. Maskaradan, fondötene, kapatıcıdan, kaş kalemine, eyelinerdan,  rujlara, ojelerden,  farlara kadar geniş bir ürün yelpazesi olan “Snapstar”, bu sezon seni baştan yaratmaya hazır!

Stay True Yüz&Vücut fondöteni ile teninde kadife yumuşaklığını hissedeceksin!

Son dönemin yeni trendi ‘doğal makyaj’ akımına uygun olarak hafif yapılı “Stay True Yüz&Vücut fondöteni “ su bazlı formülü ve parlaklık veren nemli yapısıyla cildine ipeksi bir yumuşaklık katacak! Zengin içeriği ile cildinizi korurken, kusursuz bir görünüm yaratmaya hazır mısın?

Creamy Color renk düzenleyicisiyle ile ton farklarına son!

İnce çizgilerin içinde birikme yapmadan ciltteki ton farklarını eşitleyen Creamy Color renk düzenleyicisi, vitamin ve nem dolu içeriğiyle cildini pürüzsüz, bir görünümüne kavuşturacak!

Mükemmel uygulama için Duo Fondöten ve Kapatıcı Fırçası…

Ten makyajında kusursuz uygulama için özel olarak tasarlanmış, teninizde eşit ve pürüzsüz bir görüntü yaratmayı hedefleyen Duo Fondöten ve Kapatıcı Fırçası yanında! Mikro uçlu kısmı ile en dar alanlarda bile mükemmel sonuç veren Duo Fondöten ve Kapatıcı Fırçası  geniş kısmıyla da pürüzsüz şekilde fondöten uygulamasına fırsatı sunuyor.

Dark Circle Kapatıcı ile her detayda kusursuzluk…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here