Ana sayfa Güzellik Express Cilt Bakımları

Express Cilt Bakımları

941
0

Cildinizin neme ve bakıma ihtiyacı olduğu zamanlarda, uzun uzun ve oldukça masraflı bakımlara ihtiyacınız yok. Kısa zamanda ve kolayca yapılabilecek 2 bakım önerisini sizler için yazdık…

1.bakım: Cansız görünen cildinizi yenilemek için ihtiyacınız olan tek şey iki basit malzeme: makyaj süngeri ve jojoba yağı. Bu iki malzeme ile cildinize hızlı bir bakım yapabilir, cildinizin kaybettiği nem ve canlılığı geri kazanabilirsiniz.

Bu hızlı uygulama için; makyaj süngerinin geniş kısmına iki ya da üç damla jojoba yağı dökün. Yüzünüze tampon hareketler yaparak süngerdeki yağı cildinize sürün. Jojoba yağı, cildinizde anında doğal parlaklık vererek cildinize gözle görülür bir canlılık katacak.

2.bakım: Cildinize nemlendiricinizi uygularken oyunun içine başka bir yardımcı katmaya ne dersiniz? Nemlendiricinin içine koyacağınız iki ya da üç damla kuşburnu yağı ile hem cildinizi nemlendirebilir hem de nemlendiricinin cildinizde uzun süre kalmasını sağlayabilirsiniz. Böylece daha parlak ve canlı bir cilde ulaşırsınız.

Kadınların yeni portalı: http://www.modamanya.net/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here