Ana sayfa Moda En Çok Tercih Edilen Akülü Arabalar

En Çok Tercih Edilen Akülü Arabalar

3126
0

Akülü arabalar çocukların en keyifle oynadığı oyuncaklardan biridir. Ancak bu araçlar daha fazla 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun bir oyuncak tipidir.

3-6 yaş grubundaki çocuklar akülü arabaların kontrolünü tamamen kendi ellerine alabilirler. Ama 1-3 yaş grubu çocuklarınız için almayı düşündüğünüz arabanın kontrolü çocuğunuzun güvenliği açısından kesinlikle sizde olmalıdır.

Çocuğunuz akülü arabayı kullanmadan önce mutlaka emniyet kemeri ile kaskını takın ve ayağa kalkamadığından emin olun. Her ne kadar akülü arabalar 6 ve 12 volt arasında çalışarak yavaş gitse de olumsuz durumların yaşanmaması için güvenlik önlemleri alınması gerekmektedir.. Peki çocuklarınız için hem güvenli hem uygun akülü arabalar nelerdir? Sizin için novabazar.com ‘dan seçtiğimiz en iyi 10 akülü arabayı sıralıyoruz. Güvenli sürüşler!

 

1-   Baby 2 Go 6506 Akülü Araba Kırmızı

 

 

6 volt ve 12 volt hızla kullanım imkanı sunan bu araba ergonomik tasarımıyla göz dolduruyor. Müzik ve ses alternatifi ile 3-7 yaş gurubu çocuklar için uygun bir modeldir.

 

2-   Kraft Bmw 4 Series Coupe Akülü Araba 669 R 12 Volt 7 Ah 30 Watt / Gri – 2017 Model

 

 

Yüksek sesli surround ses sistemine sahip olan bu araba BMW lisansına sahiptir. 3 farklı hız ayarına sahiptir. 1. Viteste; 2,2km/s, 2. Viteste; 3km/s, 3. Viteste; 4km/s hıza ulaşabilir.

 

3-   Sunny Baby W456QHT Mini Cooper S Coupe Beyaz

 

 

12 volt çift motor özelliğine sahip Mini Cooper S Coupe deri koltuk, şeffaf rüzgarlık ve led özellikli ışıklar gibi fark yaratan özelliklere sahiptir. Direksiyonda motor ve korna sesi mevcuttur. Ayrıca ileri-geri sürüş özelliği de mevcuttur.

 

4-   Smoby Quad Rally Akülü Atv 6 volt Akülü Araba

 

 

SMOBY çocuklar için tasarlanmış 6V şarj edilebilir motorsiklet sürekli kullanımda 2 saat kadar kullanılabilir. 5 km/saat hıza ulaşabilen akülü araba 2+ yaş grubu için uygundur.

 

5-   Pilsan Ranger Akülü Jip / 12 Volt Uzaktan Kumandalı

 

 

3+ yaş grubuna uygun olan Pilsan Ranger Akülü Jip 35 kg taşıma kapasitesine sahiptir. 3,5-7 km/h ulaşabilen araba 12 Volt 7 amper aküye özelliğindedir. Güvenlik içini aşırı ısı ve akıma karşı devre koruması düşünülmüştür.

 

6-   Baby2Go 6503 Akülü Motor

 

 

Ergonomik tasarımı ve sürüş kolaylığıyla rahat bir sürüş zevki sunan bir motordur. Müzik ve ses alternatifleri, güçlü gövde yapısıyla göz dolduruyor. Bu ürün 3-6 yaş arasında kolay kullanım sağlar. Taşıma kapsitesi 20 kg. ‘dır.

 

7-   Babyhope SX-128 Mercedes AMG Akülü Araba

 

 

12 volt 7 Ah aküye sahip olan akülü araba, ışıklı led farlar ve ışıklı tekerlekler ile tasarım farkı oluşturmuş durumda. MP4 Oynatıcı ve Sd kart girişi mevcuttur. İleri geri vitesi sürüş kolaylığı sağlar.

 

8-   Baby2Go 9321 Akülü Motor

 

 

Ergonomik, modern tasarım ve led ışık özelliklerine sahip olan akülü motor güçlü gövde yapısıyla çarpmalara dayanıklıdır. Rahat oturma koltuğuyla 2-4 yaş arası kullanıma uygunudur.

 

9-   Peg Perego Akülü Ducatı Scrambler

 

 

Peg Perego tarafından gerçeğine  uygun olarak  tasarlanmış Scrambler Ducati,  2 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur. 3 tekerleği ile rahat kullanım sağlar. Yüksek ve güvenli manevra kabiliyeti ile çocuklara keyifli ve eğitici sürüş imkanı verir.

 

10-                    Sunny Baby 7221E Steam Train Express

 

Gerçekçi tren sesi ve ışıklı ön fara sahip Train Express gerçek buhar çıkartabilme özelliğine sahiptir.

Tüm bu oyuncakları ve daha fazlasını Novabazar.com sitesinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here