Ana sayfa Güncel Edirne Halıcılar Nerede? – SER HALI

Edirne Halıcılar Nerede? – SER HALI

167
0

Edirne halıcılar nerede? Sorusu birçok Edirneli veya halı almak isteyen kişilerin gitmek istediği ancak yerini bulmakta zorlandığı yerlerdendir. Oysaki yerleri zor olmamakla birlikte genellikle çarşı, alışveriş merkezleri, Keşan ve Keşan civarlarında, ya da İstanbul’a yakın kısımlar da bulunmaktadırlar.

Edirne Halıcılarını bulmak istiyorsanız insanların uğrak yeri olan İstasyon mahallesi. Talatpaşa Caddesine gidebilirsiniz.

Edirne Halı Mağazaları Nerede?

Edirne de birçok yer ve bölgede yer yer halıcılar görebilirsiniz. Ancak insanların en sık gittiği halı mağazalarının yerlerini size liste olarak vereceğim. Böylece daha rahat bir şekilde halıcıları veya halı mağazalarının yerlerini bulabilirsiniz. İşte o liste;

    • Talatpaşa Caddesi. İstasyon Mah.
    • Keşan – Demirciler Caddesi
    • Keşan – Kurtuluş Caddesi
    • Uzunköprü – Yeni Çarşı

Kipa AVM

Bu yerlerde Edirne Halı Mağazalarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Trakya bölgesinin en büyük halı mağazasını ise buradan bulabilirsiniz. Talatpaşa Caddesi, İstasyon Mahallesi. Sirena Park Residence NO:11/64 adresinde bulunan Ser Halı Mağazalarına gidebilir. Burada halı dünyasının en ünlü markalarından olan Atlas Halı, Pierre Cardin Halıları ve Royal Halılarını da bulabilirsiniz.

Trakya’nın En Büyük Halı Mağazasına Nasıl Giderim?

Trakya’nın en büyük halı mağazasına gitmek istiyorsanız. Şu an doğru yere bakıyorsunuz demektir. Navigasyon ile gidecekseniz hiç zorlanmadan Navigasyon’ a “Ser Halı Mağaza 3” yazıp, çıkan yere gidebilirsiniz.

Ser Halı İstanbul’da iki mağazası Edirne’ de ise bir mağazası toplam üç mağazası ile hizmet vermektedir. Satış yapan bu üç mağaza haricinde 72 ülkeye kendi ürünleri ihraç etmektedir. Ayrıca son teknolojiyi kullanarak son derece gelişmiş fabrikaya sahiptir. Tüm bunlardan rahatlıkla anlaşılacağı üzere Trakya’nın en büyük Halı Mağazası Ser Halı Mağazasıdır. Bu büyüklük sözde değil özde olduğunu kendi gözlerinizle görebilmeniz için çayımızdan içmeye bekleriz. Bu bir davettir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here