Ana Sayfa Güzellik Dünyanın tanıdığı “Korloff” markası İz Kozmetik güvencesiyle Türkiye’de…

Dünyanın tanıdığı “Korloff” markası İz Kozmetik güvencesiyle Türkiye’de…

1483
0
EDP KORLOFF UN SOIR A PARIS 100ML

Saat ve mücevher tasarımlarıyla bir dünya markası olan Korloff parfüm çeşitleriyle Paris’in kokusunu Türkiye’ye taşıyor.

İsmini, efsaneye göre dokunulduğunda mutluluk, iyi şans ve zenginlik getiren dünyanın en büyük siyah elması olan Korloff Noir’den alan Korloff parfümleri kalitesi, kalıcılığı ve sağlıklı formülleriyle takdirinizi kazanacak.

EDP TAKE ME TO THE MOON 100ML

Farklı bileşenlerden oluşturduğu 3 ayrı parfüm seçeneği ile paylaşılan değerli anlarda büyülü izler bırakmanızı sağlayacak olan Korloff eşsiz ve kalıcı kokularıyla romantik, lüks ve cazibeli bir kadın yaratırken, gizemli havanızı korumayı hedefliyor.  Korloff  hayranlık ve arzuyu uyandıran bir mücevher gibi orjinallik, kalite ve ayrıcalık yaratmanıza yardımcı olacak.

LADY KORLOFF INTENSE 2

Saygın parfüm üreticileri tarafından en kaliteli parfüm hammaddeleriyle üretilen Korloff parfümleri, kokunuzla baştan çıkarıcı, zengin ve değerli bir imza atmanızı sağlayacak.

LADY KORLOFF INTENSE P

Korloff – Un Soir à Paris Women;  Yeni meyvemsi Chypre karışımıyla baştan çıkarıcı ve değerli bir hava yaratır.  –  İz Kozmetik  420TL

LADY KORLOFF INTENSE

Korloff – Take me to the Moon Women; Cazibenin çiçeksi, taze ve göz alıcı özü… – İz Kozmetik 420TL

Korloff – Lady Intense Women ; Bu baharatlı çiçeksi koku yasemin, portakal çiçeği ve sandal ağacı olmak üzere üç bileşen ile hassas ve kışkırtıcı kokusuyla ultra kadınsı bir hava yaratır. – İz Kozmetik 440 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz