Ana Sayfa Blog Dizilab

Dizilab

638
0

En iyi yabancı dizi siteleri arasında yer alan Dizilab geniş takipçi kitlesine sahiptir. Sitede yer alan tüm diziler video paylaşım siteleri aracılığı ile paylaşılmakta olup site kendi sunucusunda herhangi bir video içeriğine yer vermemektedir. Bu nedenle sitenin telif hakkı sorumluluğu da bulunmamaktadır. 2014 yılından bu yana kullanılan sitede aile, aksiyon, animasyon, anime, gizem, komedi, gerilim, fantastik, gençlik, romantik, savaş, tarih, suç, bilim kurgu, biyografi ve daha pek çok türde dizi yer almaktadır. Bunların hepsini kesintisiz şekilde izleyebilmek için siteye üyelik oluşturmak gerekebilir. Sitede bulunan tüm diziler ana sayfada yayınlanma tarihine ve bölümlerine göre sıralanmaktadır. Bu sayede ziyaretçiler aradıkları diziye ve bölümüne kolayca ulaşabilir.

Dizilab En Çok Takip Edilenler

Dizilab en çok takip edilenler sitede ana sayfada sağ alt köşede yer almaktadır. Bu bölüm aracılığıyla dün, son yedi gün, son bir ay ve tüm zamanların en çok izlenen dizilerinin hangileri olduğu öğrenilebilir. Özellikle yabancı dizi izlemek için fikre ihtiyacı olanlar bu bölümü inceleyebilir. Buna ek olarak sürekli yenilenen ve genişleyen dizi arşivine göz atılarak yeni dizilere de erişilebilir.

Dizilab Yabancı Sizi Sitesi Üyelik

Yabancı dizi sitesi olan dizilab üyelik için sağ üst kısımda yer alan kayıt ol sekmesine tıklanır. Açılan sayfada yer alan kullanıcı adı, şifre, e posta, cinsiyet alanları doldurulur ve ben robot değilim kısmı işaretlenerek hesap oluşturulur. Bu esnada belirlenen kullanıcı adı ve şifre bilgileri siteye sonraki girişlerde kullanılacaktır. Her seferinde bu bilgileri girmek yerine beni hatırla özelliğinden yararlanılabilir. Siteye üye girişi yapıldıktan sonra forum sayfasında gönderi paylaşımı ve konulara yanıt verilebilir. Ayrıca izleme listesi, son izlediklerim, sosyal akış gibi alanlara da erişim mümkün olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz