Ana sayfa Moda Craft Home Dizayn Perde Modellerinde Öncü Firma

Craft Home Dizayn Perde Modellerinde Öncü Firma

345
0

Özellikle büyük şehirlerde gelişen şehirleşme sistemleri ile insan nüfusu ve yapılan bina sayısı oldukça kalabalıklaşmaya başladı. Her evden günlük olarak çıkan baca dumanları yetmezmiş gibi bir de şehirlerin orta yerlerinde kurulan fabrika dumanları da eklenince evlerimizin temiz kalması oldukça zorlaşmaya başladı.

Bu süreçte etkilenen en önemli ev unsuru da perdelerimiz. Genellikle beyaz renkte tercih edildikleri için kirleri çok fazla gözler önüne seren perdelerin temiz tutulması oldukça önem arz ediyor. Sonuçta aslan yattığı yerden belli olduğu için temiz ve beyaz görünmeleri bizler için önemli tabii. Genç kızların çeyizlerine kadar giren perdeler, evlerin mahremlerini kapatırken bazen de güneşin evinize girmesi için kendinden feragat ederler. Her evin olmazsa olmazı perdenin; kumaşı, boyu ve rengi gibi çeşitli özelliklerini kendi zevklinize göre dizayn ederek camlarınızın üstüne bir örtü çekebilirsiniz.

Başta verdiğimiz kalabalık kentlerden biri de İstanbul. Özellikle sanayi ve turizm şehri olan ve nüfusu ile metropol şehirler arasında yer alan İstanbul’da eviniz varsa perdelerinizin temizliğine ayda bir de olsa dikkat etmeniz gerekmektedir.

Başakşehir merkezli kurulan Başakşehir Perde şirketi, sizlerin kullanımına özgü birinci sınıf kalitede üretilmiş kumaş ve duvar kağıtları ile zevkinize uygun bir tasarım için hizmet vermeye hazır. Tanınmış ve kalitesinden ödün vermeyen alanında kendini kanıtlamış markaların ürünlerini kullanan ve müşteri memnuniyetini üst sıralarda tutan Başakşehir Perde müşteri hizmetleri temsilcisi ile doğrudan iletişime geçebileceğiniz https://www.crafthomedizayn.com/ sitesi üzerinden belirlediğiniz siparişleri verebilirsiniz. Bu işe senelerini vermiş uzman tasarımcı kadrosu ile birlikte karar aşamasından tutun da yapım aşamasına kadar her türlü yardıma bulunuyor ve hayalinizdeki projeye en uygun tasarımlarla evlerinizi renklendiriyor.Craft Home Dizayn’ ın bir alt kuruluşu olarak hizmet veren Başakşehir Perde ile güvenilir ve aklınızdakine uygun projeler için anında irtibata geçebilirsiniz. Evinize yeni perde, var olan perdelerin yenilenmesi ve çeşitli duvar kağıtları tasarımlarını bünyesinde barındıran firmamız ile evinizi zevkinize göre döşeyebilirsiniz. Mobilyanıza uygun perdeler istiyorsanız veya beyaz rengin klasik görünümünden sıkıldıysanız çeşitli renk varyasyonları ile zenginleştirilmiş bölümden renginizi de seçebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here