Ana sayfa Güzellik Colorista İle Trendi Yakala

Colorista İle Trendi Yakala

5107
0

L’Oréal Paris’in en genç saç boyası Colorista ile istediğin gibi renklerle oynarken, Colorista Remover ile saçlarının eski rengine kavuşman artık eskisinden çok daha kolay…

L’Oréal Paris Colorista en çok tercih edilen renkleri sizlere sunmaya devam ediyor. Yeni rengi Rose Gold Sprey ile bu senenin trendini yakalıyor, Colorista Washout için özel olarak geliştirilen Remover ile mavi ve yeşil tonlarındaki saçlardan sıkılanlara hızlı bir çözüm yaratıyor.

İstediğin an saçlarının önceki haline Remover ile kavuş…

Saçlarına renkli dokunuşlar yapmak isteyen, trendleri kişiselleştirerek uygulamayı sevenler  Colorista serileri ile fark yaratıyorlar. Saçlarının rengini özgürce değiştirebilme şansını yakalamanızı sağlayan Colorista, yeni ürünü Remover ile mavi ya da yeşil tonlarında Washout uyguladığın saçlarının önceki haline dönmesini kolaylaştırıyor.

Kendi tarzı ile her zaman göz önünde olan, isteklerini hayata geçirmekten çekinmeyen yaratıcı kızların Washout ile sahip oldukları 5-10 şampuanlamaya kadar kalıcı etki sağlayan ve bazı saç tiplerinde daha uzun kalabilen mavi ve yeşil tonlarının etkisini azaltmak artık Remover ile daha kolay.

Yılın trendi Rose Gold rengini Colorista ile saçlarına taşı!

Görünümü ile fark yaratanlar ve saç modasında trendleri takip edenler, L’Oréal Paris’in Colorista renkleri ile saçlarını renklendirirken,  tarzını ortaya koyuyor. Hepimizin bildiği gibi bu senenin en çok konuşulan rengi Rose Gold oldu. Takılarımızda, giysilerimizde ve makyajlarımızda en çok bu rengi kullandık, peki neden saçlarımızda da bu trendi yakalamayalım? Colorista’nın yeni ürünü Rose Gold Sprey ile artık bu mümkün! Colorista’nın pratik kullanımıyla 1 dakikada Rose Gold’un ışıltısına sahip olmak sadece bir adım uzağınızda.

L’Oréal Paris Colorista ile istediğin gibi renklerle oyna!

Colorista Remover için Önerilen Tüketici Fiyatı: 30,99TL

Colorista Rose Gold için Önerilen Tüketici Fiyatı: 30,99TL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here