Ana Sayfa Güzellik Cetaphil Dermacontrol Serisi Yüz Yıkama Köpüğü ile Yağlı Ciltlere Özel Temizlik!

Cetaphil Dermacontrol Serisi Yüz Yıkama Köpüğü ile Yağlı Ciltlere Özel Temizlik!

1800
0

Cilt bakımında doktorların tavsiye ettiği ve dünyanın en çok tercih edilen ürünlerinden Cetaphil Dermacontrol serisi yüz yıkama köpüğü, özel olarak geliştirilen formülü sayesinde yağlı ve akneye yatkın ciltlerde etkin temizlik sağlayarak akne oluşumunu engelliyor.

Özel bir bakım gerektiren yağlı ve akneye yatkın ciltlerde dünyanın tercihi olan Cetaphil Dermacontrol Serisi Yüz Yıkama Köpüğü sabun içermeyen özel formülü ile cildinizden kir, sebum, mikroorganizmaları ve teri uzaklaştırırken tahriş etmeden derinlemesine temizler.  İçeriğindeki çinko glukonat ile ilk yıkamadan itibaren sebum üretimini düzenleyen ve cildi sakinleştiren Cetaphil Dermacontrol Serisi Yüz Yıkama Köpüğü düşük pH değeri ile cilt bariyerini bozmadan derinlemesine temizlik sağlar. Aşındırıcı ve alkol içermeyen Cetaphil Dermacontrol serisi Yağ Kontrolü için Yüz Yıkama Köpüğü hipoalerjen formülü ile günlük temizleme rutininizin vazgeçilmezi olacak.

 

Size daha sağlıklı bir cilt vaat eden Cetaphil Dermacontrol Serisi ürünlerini Eczacıbaşı İlaç Pazarlama güvencesiyle eczanelerden temin edilebilirsiniz.

 

Cetaphil Dermacontrol Yağ Kontrolü İçin Yıkama Köpüğü 235 ml 76,45TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz