Ana sayfa Güzellik Bölgesel Zayıflama: Ultrashape, Velashape, II, G5, Lenf Drenaj

Bölgesel Zayıflama: Ultrashape, Velashape, II, G5, Lenf Drenaj

1039
0
Ultrashape, Velashape, II, G5, Lenf Drenaj

UltraShape® 

UltraShape® kalıcı olarak yağ hücrelerinin parçalaması ve metabolizma yardımıyla yağların vücuttan doğal yolla atılmasını sağlayan teknolojidir. Diyet ve egzersizle bile eritilemeyen yağlardan kurtulmak için, odaklı ultrason ve Bi-Polar Radyo Frekansın sinerjisi ile cerrahi olmayan bir vücut şekillendirme yöntemidir. UltraShape® hedef bölgedeki yağ hücrelerini anında, seçici ve kalıcı olarak parçalarken cildi de sıkılaştıran ve bu esnada kan damarları, sinirler ve cilde zarar vermeyen konforlu bir tedavidir. Parçalanan yağ hücresinden çıkan içerikler doğal metabolik süreçlerle vücuttan güvenli olarak atılır.

Hızlı “Gir ve Çık” Tedavi

UltraShape tedavisi 60-90 dakika sürer. Ciltte hasar, şişme oluşmaz, günlük yaşantı aksamaz. Güvenliği ve etkinliği kanıtlanmış tedavi ile iki haftadan kısa bir sürede ölçülebilir sonuçlar alınır, yağ hücreleri kalıcı olarak parçalanır.

Velashape II

Velashape II dört ayrı uygulama yöntemi kullanmaktadır. Kızılötesi ışık, radyo frekans, vakum ve mekanik masaj özellikleriyle vücutta incelmeyi ve selülitlerin parçalanmasını sağlar. Kızılötesi ışık dokuyu 5 mm derinliğe kadar ısıtır. Radyo frekanslar 2 ile 20 mm kadar ısıtır. Vakum özelliği ise vücuttaki dolaşımı hızlandırarak ısının etkisini yükseltir. Mekanik masaj aynı zamanda lenf drenajı sağlar. Gözle görülebilir sonuçlar için 4 uygulama yeterlidir.

G5 Body Massager

Kaslarda biriken laktik asidin atılmasını sağlar. Ritmik masajla kan dolaşımını hızlandırır. Bölgesel dolaşım, ağrı giderme, rahatlama, fazla yağ yakımı, cilt sıkılaştırma, bölgesel zayıflama, cilt esnekliği sağlama, toksin atmada oldukça etkilidir. Selülit oluşumunu engeller ve görünümünü azaltamaya yardımcı olur. Elastin ve kolajen üretimine destek vererek daha kaliteli bir cilt tabakası oluşturur.

Lenf Drenaj

Lenf drenaj vücudun tamamına uygulanır. Selülit ve varislerin giderilmesi, zayıflama tedavisi, vücutta oluşan ödemlerin ve biriken toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Lenf drenaj tedavi türüne göre ve kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Seans sayısı tedavi türüne göre belirlenir ve klinik olarak yan etkisi yoktur.

Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Karın
Yan Karın
Kalça – Basen

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here