Ana sayfa Moda 2021’in Abiye Trendleri

2021’in Abiye Trendleri

96
0

Özel günlerinizde tercih ettiğiniz abiyelerle şık ve etkileyici bir görüme mi sahip olmak istiyorsunuz? Söz, nişan, düğün  elbisesi seçiminizde en yeni trendlerden ilham almak istemez misiniz? Cevabınız “evet” ise 2021’in trend abiye modellerini birlikte keşfedelim.

Düğün Abiye Trendleri

Her yıl, trend renklerini açıklayan Pantone Renk Enstitüsü, 2021 yılının renklerinin gri ve sarı olduğunu açıkladı. Gücü ve umudu sembolize eden bu renk tonlarına sahip elbiseler trendlerini uyum sağlayan renklerdir. Siz de katılacağınız düğün davetlerinde sarı düğün elbiseleri, gri düğün elbiseleri tercih edebilirsiniz. Bu renklerin yanı sıra modası asla geçmeyen mavi düğün elbiseleri tercih edebilirsiniz. Her dönem romantik, şık olan kabarık omuz ve kollar da 2021’in düğün abiyeleri trendleri arasında yer alıyor.

Nikah Abiye Trendleri

Nikah abiyelerinde 2021 yılının trendleri olan renklerin arasında pastel renkler bulunuyor. Kırmızı nikah elbiseleri, siyah nikah elbiseleri, bordo nikah elbiselerininse modası hala devam ediyor. İnce askılı, degaje yakalı elbiseler de 2021 yılının nikah abiye trendleri arasında yer alıyor. Spagetti askılı, zarif ve şık görünen yüksek halter yaka nikah elbiseleri de bu senenin trendleri arasında.

Nişan Abiye Trendleri

Evlilik yolundaki ilk adımlardan biri olan nişan törenlerinde, 2021’in trendleri olan nişan abiyeleri arasında sofistike ve zayıf  bir görüntüsü olan robadan etek kesimine sahip abiyeler bulunuyor. Sade ve çok haraketli olmayan modellerde metlik renk de trendler arasında yer alıyor. Siyah nişan elbiseleri ise modası asla geçmeyenler arasında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here