Ana sayfa Moda 2021’e damgasını vuracak sütyen trendleri

2021’e damgasını vuracak sütyen trendleri

77
0
sütyen

Kadın iç giyimin en önemli parçası olan sütyenler, gün içinde kadınlara iyi bir deneyim sunarken, sağlık açısından, moda trendleri tercihi ya da diğer konular açısından farklı modellerle karşımıza çıkıyor. Fizyolojik açıdan büyük ya da küçük sütyen tercihlerine ek olarak, dekolteye göre, giyim tarzına göre ya da farklı konseptlere göre tercih edilebilen sütyen modelleri kendinizi en iyi şekilde yansıtmanız adına, farklı renk ve modellere sahip. Her yıl değişen trendler de, iç giyim modasında oldukça etkili. Moda trendlerini takip edenlerden biriyseniz, 2021 en iyi sütyen modellerini de merak ediyor olmalısınız. Küçük ya da büyük göğüsler için, hamileler ya da gençler için farklı tarzlara sahip en iyi sütyen modellerine bakalım.

Push-up

Günlük giyim tarzınızda dekolteli ve iddialı bir konsepti tercih ediyorsanız, buna uygun sütyen tercihi oldukça önemli olacaktır. Küçük göğüslü kadınlar ya da gençler tarafından tercih edilen push-up sütyen modelleri bu anlamda tercih ediliyor. Estetik ve çekici bir sütyen modeli arayanlar hitap eden push-up modellere geldiğimizde, göğüs kuplarının daha büyük bir formda öne çıktığını görüyoruz. Göğüsleri merkez noktasında birleştiren ve alttan toplayan push up sütyen modelleri askılı giyinenlere ya da sırt dekoltesi gibi iddialı giyim ürünleri tercih edenlere hitap ediyor.

Emzirme sütyeni

Bir kadının en heyecanlı olduğu dönemler, dünyaya getirdiği bebeği ile arasındaki bağın en sıkı olduğu, onun gelişim dönemleri. Bu süreçte kadınlar için özel geliştirilmiş emzirme sütyenleri, en iyi deneyimi yaşamanızı sağlayan özelliklere sahip. Bebeğinizle aranızdaki bağı bozmadan, bununla birlikte size en iyi konforu yaşatmayı hedefleyen emzirme sütyenleri tek elle kullanılabilir, buna ek olarak diğer sütyenlere göre daha hijyeniktir ve göğüsler üzerinde koruyucu etkisi vardır.

Balenli sütyen

Tarzına güvenen kadınların en çok tercih ettiği seçeneklerden biri olan balenli sütyenler, son yıllarda çok moda. Balenli sütyen modellerine baktığımızda dekoltenin çok doğal bir şekilde ortaya koyulduğunu ve bu anlamda tasarımın öne çıktığını görüyoruz. Balenli sütyen modellerinde kupların dikişsiz ve süngersiz bir tasarım içermesi, askıları ön plana çıkarıyor ve dekoltenin doğal güzelliğini, yapısını ortaya koyuyor. Balenli modellerde özellikle büyük ve orta üst göğüs bedenine sahip olanların yoğun tercihini görüyoruz.

Spor sütyeni

Sütyen modellerinde tercihlerimizi, günlük yaşam tarzımız belirliyor. Bu anlamda spor hayatınızın içinde önemli bir yer teşkil ediyorsa spor için özel geliştirilmiş sütyen modelleri de gardırobunuzda olmalı. Kardiyo, yüzme, koşu, yoga ya da diğer sporlarda hem vücudunuzun estetiğini iyi bir şekilde ortaya çıkaran hem de efor sarf ettiğiniz esnada size özgür bir deneyim yaşatan spor sütyenleri birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

 

2021 iç giyim trendinde öne çıkacak seçeneklerde adından söz ettirecek sütyen modelleri işte bu şekilde. Model, renk ve farklı temalara sahip sütyenlerde en iyisini istiyorsanız, kadının özgür ruhunu yansıtan kreasyonları ile öne çıkan Suwen’in ürünlerine göz atabilirsiniz. ‘İçimde Suwen var ’ diyerek, attığınız her adımda özgürlüğü ve gücünüzü hissedebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here