Ana Sayfa Güzellik 2018’in Makyaj Trendi : Nude Eyeliner

2018’in Makyaj Trendi : Nude Eyeliner

1459
0

Bu yıl defilelerde bol bol karşımıza çıkan nude eyelinerı 2018 yılında günlük hayatımızda da göreceğiz. Gözlerin daha büyük ve parlak görülmesini sağlayan nude eyelinerı bir çok farklı şekilde kullanabilmek ve kombinlerinize dahil etmeniz mümkün. Kullanım şeklinize göre doğallık ve sadelik yakalabileceğiniz gibi seksi görünmenizi de sağlayabilecek olan nude eyelinerlara yakından bakıyoruz.

 

BÜYÜK GÖZLER DİKKAT ÇEKER

Gözlerinizi nude eyeliner ile büyük göstermeniz mümkün. Alt göz kapağınızın içine uygulayacağınız bir sıra nude eyeliner, gözlerinizin olduğundan daha büyük gözükmesini sağlayacaktır. Aynı uygulamayı üst göz kapağınıza da yapmanız durumunda daha modern ve dikkat çekici bir göz makyajı ile bütün dikkatleri üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz.

nude eyeliner

ZIT RENKLER ÖN PLANA ÇIKIYOR

Harika bir kedi gözü makyajı istiyorsanız, üst göz kapağınıza siyah, alt göz kapağınıza nude eyeliner sürmeyi düşünebilirsiniz. İki zıt rengin uyumu farklı bir tarz yakalamanızı sağlayacaktır. Nude eyelinerın siyah karşısında soluk kalacağını düşünüyorsanız, nude eyeliner uygulamasını iki kat yaparak daha doygun bir görünüm sağlayabilirsiniz.

nude göz makyajı

DIŞARI TAŞAN KÜÇÜK KANATLAR YAPIN

Tamam bu her gün kullanabileceğiniz bir makyaj önerisi değil ama özel bir günde rahatlıkla deneyebilirsiniz.  Eyelinerı uygularken hafiften dışarıya taşırın ve bunu hem alt göz kapağınıza hem de üste yapın. İki çizgiyi bir kuşun kanatları gibi birleştirin ve bırakın gözleriniz tüm çekiciliğini göstersin.

 

SADELİKTEKİ GÜZELLİĞİ KULLANIN

Bazen tek yapmanız gereken sade ve doğal gözükmektir. Eğer makyaja fazla vakit harcamak istemiyor ama dikkat çekmek istiyorsanız nude eyeliner yine yardıma koşuyor. Üst göz kapağınızın üstüne bir sıra nude eyeliner sürüp dudaklarınız için koyu kırmızı bir ruj kullanırsanız, sadelikteki güzelliği yakalamış olursunuz.

İsteğe bağlı olarak yanaklarınızı pembeleştirip seksilik ile şirinliği bir arada kullanmayı deneyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz