Ana sayfa Moda 2016-2017 Sezonunda Trend Olacak Saç Modelleri

2016-2017 Sezonunda Trend Olacak Saç Modelleri

870
0

Günümüzde düğünler de artık farklılık göstermektedir. Salonlarda yapılan düğünler, kır düğünleri, otellerde yapılan düğünler ve yemekli olarak yapılan düğünler olmaktadır. Düğünlerde yaptırılan en havalı saç modelleri düğüne katılan konuklarda farklılık yaratmaktadır.  Düğünlerde  saç modelleri içerisinde göz alıcı  modellerin ilkinde  ince yapılmış fakat  bir o kadar  detaylı bir dağınık topuz modeli çekmektedir. Diğer kullanılan  saç modeli ise ensede toplanan gül şeklinde yapılan topuzlardır. Dağınık olarak yapılan topuzlar özellikle  röfleli saçlarda yapıldığı  zaman güzel durmaktadır.

chignon_jpg_4446_north_499x_white

Abiye kıyafetler ile yapılan saç şekilleri arasında seçilecek olan modele göre  elbiseyi  göz önünde bulundurarak karar verilmesi gerekmektedir.  Uygulanılacak olan en havalı saç modelleri 2016   düğün saç modelleri ile elbise, çanta ve ayakkabı olarak bir bütünlük sağlayacaktır. Örneğin bir bayan omuz bölümü askılı olan kıyafet giyindiğinde topuzlu saç modeli yapılacak en uygun modeldir. Seçilen kıyafet  derin sırt dekolteye sahip bir kıyafet ise  saçlar arkaya doğru uzatılmalıdır.  Kır düğünlerine katılan ve  straplez abiye tercih eden kişiler ise yan  ensede toplanan örgülü saç modelini tercih etmelidir.

volume_xxl_jpg_3033_north_499x_white

Tüm bayanların zarif ve şık görünmeleri için seçmiş oldukları abiye kıyafetlerine en  uygun saç modellerini seçerek yaptırmaları gerekir. Fakat en havalı saç modelleri  seçerken dikkat edilmesi geren saçınızın cinsi de olmalıdır.   Bu neden ile saç modelleri konusunda saçınızın cinsine göre karar vermeniz gerekmektedir.

gaufre_jpg_6683_north_499x_white

queue_de_cheval_basse_jpg_9656_north_499x_white

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here